Resultats Crono Pujada de les Bruixes

Burriac Xtrem 15Km – Classificació entre CP3-INICI LES BRUIXES – Intermig i CP4-FI LES BRUIXES – Intermig
Posicio Categoria Dorsal Cognoms Nom INICI LES BRUIXES FI LES BRUIXES Temps
1 Senior Masculí 630 MONTULL POLA LLUC 0:44:45 0:50:53 0:06:08
2 Senior Masculí 727 RIBA CòNSUL ERIC 0:46:04 0:52:29 0:06:25
3 Senior Masculí 813 PÉREZ BERDUGO PAKITO 0:45:52 0:52:24 0:06:32
4 Júnior Masculí 502 JUAN SABATER ORIOL 0:48:18 0:55:14 0:06:56
5 Senior Masculí 792 NIUBó LLOBERA ENRIC 0:47:17 0:54:13 0:06:56
6 Senior Masculí 818 CASAL ROMERO XAVI 0:45:55 0:52:58 0:07:03
7 Senior Masculí 749 VILABELLA PUIG ALEIX 0:46:52 0:54:05 0:07:13
8 Senior Masculí 587 GUERRERO NICOLAS JOSE 0:50:09 0:57:27 0:07:18
9 Júnior Masculí 740 GIL LIANES JAVIER 0:50:16 0:57:36 0:07:20
10 Senior Masculí 428 AZOR ALVAREZ TONI 0:49:35 0:57:05 0:07:30
11 Veterà Masculí 742 OLIVE PI LLUIS 0:51:17 0:58:48 0:07:31
12 Senior Masculí 750 FONT MAIDEU XAVIER 0:53:10 1:00:42 0:07:32
13 Senior Masculí 460 ANGEL RODRIGUEZ DAVID 0:51:11 0:58:44 0:07:33
14 Júnior Masculí 747 FERNáNDEZ PéREZ NICOLáS 0:49:05 0:56:41 0:07:36
15 Senior Masculí 695 GALOCHA PRUNA ENRIC 0:51:26 0:59:03 0:07:37
16 Senior Masculí 730 SáNCHEZ DíAZ ANTONIO 0:48:41 0:56:18 0:07:37
17 Màster Masculí 779 COROMINAS SANTANACH RAMON 0:51:37 0:59:14 0:07:37
18 Senior Masculí 789 MARTINEZ VILA POL 0:49:29 0:57:09 0:07:40
19 Màster Masculí 618 PRIEGO CASTILLO RAFAEL 0:51:28 0:59:12 0:07:44
20 Senior Femení 563 BARQUET PINTADO BIANCA 0:54:20 1:02:05 0:07:45
21 Màster Masculí 761 ALFAGEME CARRERA ALEJANDRO 0:49:37 0:57:24 0:07:47
22 Senior Masculí 773 WEISS CLIMENT JúLIAN 0:52:43 1:00:33 0:07:50
23 Senior Masculí 759 MARQUES GIRABENT MARC 0:50:52 0:58:42 0:07:50
24 Veterà Masculí 808 COLMENAR SERGI 0:50:51 0:58:41 0:07:50
25 Senior Masculí 819 GARCIA IBAñEZ ADRIA 0:49:28 0:57:19 0:07:51
26 Senior Masculí 784 CANO JAVIER 0:50:46 0:58:39 0:07:53
27 Senior Masculí 604 SOLER DE FERRATER ALEX 0:51:04 0:59:01 0:07:57
28 Senior Masculí 650 MORILLO ALMENDROS OSCAR 0:49:03 0:57:01 0:07:58
29 Senior Masculí 806 BADIA CASALS POL 0:52:23 1:00:25 0:08:02
30 Senior Masculí 732 PALACIO GARCIA DANI 0:51:06 0:59:09 0:08:03
31 Senior Masculí 431 LORENZO SENDIñA PAU 0:50:03 0:58:07 0:08:04
32 Senior Masculí 493 BRENES MAYO RAUL 0:59:35 1:07:39 0:08:04
33 Senior Masculí 710 CUENCA MARTINEZ GERARD 0:57:59 1:06:08 0:08:09
34 Senior Masculí 736 VILAPLANA VILAR PAU 0:52:06 1:00:16 0:08:10
35 Senior Masculí 762 ADRASTE VICTOR 0:51:42 0:59:52 0:08:10
36 Senior Femení 726 ARCOS ZAFRA MERCEDES 0:55:41 1:03:52 0:08:11
37 Senior Masculí 470 FERNáNDEZ MARTíN AITOR 0:51:38 0:59:49 0:08:11
38 Senior Masculí 435 GóMEZ PARé ORIOL 0:54:24 1:02:37 0:08:13
39 Júnior Masculí 809 PUJOL LLOVET POL 0:52:46 1:00:59 0:08:13
40 Veterà Masculí 586 FERNáNDEZ RECIO FRANCESC 0:52:59 1:01:13 0:08:14
41 Veterà Masculí 635 TORAN FINESTRES ALBERT 0:56:40 1:04:58 0:08:18
42 Senior Masculí 417 PINTO LOZANO ENRIC 0:58:52 1:07:12 0:08:20
43 Senior Masculí 574 MONLEóN SáNCHEZ OSCAR 0:49:01 0:57:22 0:08:21
44 Júnior Masculí 790 LLADO ORTIZ SERGI 0:54:48 1:03:12 0:08:24
45 Senior Masculí 814 LENTIJO ARAQUE JAN 0:55:28 1:03:55 0:08:27
46 Júnior Masculí 780 COROMINAS PERAIRE LLUC 0:51:39 1:00:07 0:08:28
47 Senior Masculí 551 VéLEZ AIMAR 1:21:19 1:29:49 0:08:30
48 Veterà Masculí 476 VALLADARES GOMEZ JESUS 0:56:24 1:04:56 0:08:32
49 Senior Masculí 671 MANZANO PEREZ PEDRO J. 0:51:51 1:00:24 0:08:33
50 Senior Masculí 499 CHERTó SARRET POL 0:53:14 1:01:48 0:08:34
51 Senior Masculí 741 ANDRéS DURAN SERGI 0:53:02 1:01:36 0:08:34
52 Veterà Masculí 827 JIMENEZ MARTIN JOSé ANTONIO 0:56:31 1:05:08 0:08:37
53 Senior Masculí 615 MOLINA TORIBIO SERGI 0:54:26 1:03:04 0:08:38
54 Senior Masculí 679 CAMPOS TORRECILLAS RUBéN 1:00:25 1:09:04 0:08:39
55 Senior Femení 570 UBACH PELLICER MIRIAM 0:58:55 1:07:36 0:08:41
56 Senior Masculí 569 HAYA CALDERON HUGO 0:52:09 1:00:51 0:08:42
57 Senior Masculí 589 SANCHEZ PEREZ OSCAR 0:57:24 1:06:06 0:08:42
58 Júnior Masculí 713 MASSAGUE QUEROL GUILLEM 0:54:51 1:03:34 0:08:43
59 Veterà Masculí 796 CLOPéS PASCUAL LLUIS 0:56:46 1:05:30 0:08:44
60 Senior Masculí 657 GóMEZ GARRIDO ALEX 1:00:28 1:09:13 0:08:45
61 Veterà Masculí 677 MUNARRIZ CID JOSE 0:59:54 1:08:40 0:08:46
62 Veterà Masculí 548 BORRRàS FERRé FRANCESC 1:00:19 1:09:07 0:08:48
63 Senior Masculí 826 BONET PEREZ CARLOS 0:59:50 1:08:38 0:08:48
64 Senior Masculí 743 UBEDA LARRALDE MELCIOR 0:52:05 1:00:56 0:08:51
65 Senior Masculí 724 LLIBRE BLANCH JORDI 0:57:13 1:06:04 0:08:51
66 Senior Masculí 544 ANIEVAS TARRé SERGI 0:55:55 1:04:49 0:08:54
67 Veterà Masculí 631 FORRELLAD TWOSE OSCAR 0:57:36 1:06:31 0:08:55
68 Senior Masculí 778 JIMENEZ CUMPLIDO ANTONIO 1:00:01 1:08:57 0:08:56
69 Veterà Masculí 616 DE LA PLAZA MARTINEZ DAVID 0:58:14 1:07:11 0:08:57
70 Veterà Masculí 539 PUIGDOLLERS BETORZ DANIEL 0:57:26 1:06:25 0:08:59
71 Veterà Masculí 456 SáNCHEZ CARBONERO JOAN 1:00:03 1:09:02 0:08:59
72 Senior Masculí 699 CIURANA LANAU ADRIà 0:55:44 1:04:44 0:09:00
73 Senior Masculí 512 MARINI MARCO 0:55:45 1:04:46 0:09:01
74 Senior Masculí 408 MERINO BENJAMI 1:01:58 1:11:02 0:09:04
75 Màster Masculí 519 DIAZ NIETO XAVIER 1:00:07 1:09:11 0:09:04
76 Senior Masculí 662 JUAREZ MONTES OSCAR 0:59:22 1:08:26 0:09:04
77 Senior Femení 765 MARGARIT RIOS MAR 1:02:06 1:11:12 0:09:06
78 Júnior Masculí 824 RONDEAU MAX 1:04:07 1:13:14 0:09:07
79 Veterà Masculí 441 PéREZ DE LA HOZ SANTI 0:59:41 1:08:49 0:09:08
80 Veterà Masculí 680 CANADELL GRAU MIQUEL 1:00:51 1:10:00 0:09:09
81 Veterà Masculí 708 VILLALBA LUJAN CARLES 1:01:49 1:10:59 0:09:10
82 Màster Masculí 733 SALETA COT XAVIER 1:02:16 1:11:26 0:09:10
83 Senior Masculí 622 PADILLA FERRER ERIC 1:01:41 1:10:52 0:09:11
84 Veterà Masculí 817 ESTRUCH MORENO DAVID 0:58:07 1:07:19 0:09:12
85 Veterà Masculí 745 SERRA PONS JAUME 1:00:16 1:09:29 0:09:13
86 Senior Masculí 610 VELAZQUEZ MILLAN JUAN CARLOS 1:01:44 1:10:57 0:09:13
87 Senior Femení 454 GILABERT BERTOMEU NEUS 1:04:25 1:13:42 0:09:17
88 Veterà Masculí 731 BARRERA FONTRODONA FRANCESC 0:51:57 1:01:18 0:09:21
89 Veterà Masculí 688 CUCURULL MOLINA JOAN 0:56:36 1:05:59 0:09:23
90 Senior Masculí 701 SANTOS MASIP DANIEL 1:00:34 1:09:58 0:09:24
91 Senior Masculí 473 CANTóN FUENTES SERGIO 0:53:30 1:02:54 0:09:24
92 Veterà Femení 738 GURRI I LLADó MIREIA 1:02:43 1:12:09 0:09:26
93 Senior Femení 752 CUEVAS MARTí LAIA 1:02:14 1:11:43 0:09:29
94 Senior Masculí 768 PUéRTOLAS MATEU GUILLEM 1:02:23 1:11:54 0:09:31
95 Senior Femení 718 DUARTE CANDAU BETANIA 1:02:18 1:11:49 0:09:31
96 Senior Masculí 521 MARTINEZ NOGALES MIGUEL ANGEL 0:59:55 1:09:26 0:09:31
97 Senior Masculí 636 BRAVO VALDIVIA VíCTOR 1:00:18 1:09:51 0:09:33
98 Veterà Masculí 795 REY DE MAYA JORDI 1:19:36 1:29:11 0:09:35
99 Senior Masculí 690 MORCILLO LóPEZ FRANCIS 1:00:10 1:09:47 0:09:37
100 Senior Masculí 419 MURILLO SANCHEZ DOMINGO 1:01:10 1:10:47 0:09:37
101 Senior Masculí 448 NASARRE CIRAC ALBERT 1:02:19 1:11:59 0:09:40
102 Veterà Masculí 801 CASAS SEGURA MARC 1:03:12 1:12:53 0:09:41
103 Veterà Masculí 754 CANELA SERRANO ALFONS 1:03:35 1:13:16 0:09:41
104 Veterà Masculí 562 LOPEZ ANTONI 1:02:25 1:12:07 0:09:42
105 Veterà Masculí 613 RIERA COT DAVID 1:00:08 1:09:50 0:09:42
106 Senior Masculí 655 ORTIZ MORENO FRAN 1:01:39 1:11:21 0:09:42
107 Veterà Femení 751 GRACIA GARASA ANABEL 1:02:21 1:12:05 0:09:44
108 Senior Masculí 516 SBERTOLI ALEX 0:59:11 1:08:55 0:09:44
109 Veterà Masculí 638 FLORIACH TRIADO RAFEL 1:01:12 1:10:56 0:09:44
110 Senior Masculí 538 MORALES PLANELL SERGI 1:01:57 1:11:41 0:09:44
111 Veterà Masculí 437 NAVARRO VEGAS CARLOS 1:06:21 1:16:06 0:09:45
112 Senior Masculí 783 PIELLA SERRAT MARC 1:01:53 1:11:38 0:09:45
113 Veterà Masculí 483 RAMIREZ CRESPIN AGUS 1:02:08 1:11:53 0:09:45
114 Senior Femení 402 ROSET ARIZA LAURA 1:06:27 1:16:14 0:09:47
115 Veterà Masculí 739 NOGUERAS ALEMANY FERRAN NOGUERAS ALEMANY 1:14:28 1:24:16 0:09:48
116 Senior Masculí 714 SANS GÓRRIZ AGUSTÍ 1:00:57 1:10:45 0:09:48
117 Màster Masculí 573 VIñALS VIñALS JOAN 1:01:46 1:11:36 0:09:50
118 Senior Femení 556 RUIZ BLANCO YESSICA 1:15:16 1:25:07 0:09:51
119 Màster Masculí 644 FUERTES GASULL SERGI 1:01:42 1:11:34 0:09:52
120 Màster Masculí 564 MORé BESA PEP 1:01:56 1:11:51 0:09:55
121 Màster Masculí 693 PERERA MACHIO RAFAEL 1:03:18 1:13:13 0:09:55
122 Màster Masculí 694 SANCHEZ GARCIA JOSE 1:03:14 1:13:09 0:09:55
123 Senior Masculí 820 SOLEY CASTELLS ALBERT 1:02:35 1:12:33 0:09:58
124 Senior Femení 748 SALAS SERRA LAURA 1:02:37 1:12:36 0:09:59
125 Veterà Masculí 488 VERDUGO MARTíNEZ SERGI 1:03:21 1:13:21 0:10:00
126 Júnior Masculí 501 ABAJO CASADO RICARD 1:03:03 1:13:04 0:10:01
127 Senior Masculí 535 NIEVAS MARTINEZ JOSE 1:03:25 1:13:27 0:10:02
128 Màster Masculí 445 BALLESTA BALLESTA JOSE ANTONIO 1:03:22 1:13:25 0:10:03
129 Màster Masculí 554 GUTIERREZ GARCIA JOSE MIGUEL 1:05:31 1:15:36 0:10:05
130 Senior Femení 692 SELVA LAIA 1:05:50 1:15:57 0:10:07
131 Júnior Masculí 823 GONZALEZ VILA SERGI 1:06:09 1:16:18 0:10:09
132 Màster Masculí 425 SALAS PALLICER TONI 1:02:39 1:12:49 0:10:10
133 Senior Masculí 528 RODRIGUEZ RUIZ DANIEL 1:05:33 1:15:44 0:10:11
134 Màster Masculí 805 MERINO CARLES 1:06:29 1:16:48 0:10:19
135 Júnior Masculí 758 ARROSé MARTíNEZ XAVIER 1:02:34 1:12:55 0:10:21
136 Senior Masculí 446 CARCASó I DíAZ JORDI 1:02:17 1:12:38 0:10:21
137 Veterà Masculí 794 ESPUNY DANI 1:04:10 1:14:32 0:10:22
138 Veterà Masculí 666 MILLAN RODRIGUEZ ROMAN 1:05:07 1:15:32 0:10:25
139 Senior Masculí 603 MUGA XAVIER 1:06:26 1:16:53 0:10:27
140 Senior Masculí 637 MASO FERRERES OSCAR 1:06:25 1:16:57 0:10:32
141 Senior Masculí 575 PEREZ-MAñANET PRATS DANIEL 1:03:55 1:14:30 0:10:35
142 Veterà Masculí 517 MILLET BALANZó EDUARD 1:04:00 1:14:35 0:10:35
143 Màster Masculí 515 LEWIS GARY ANDREW 1:03:46 1:14:23 0:10:37
144 Senior Masculí 526 CASANOVAS DURAN JORDI 1:04:51 1:15:30 0:10:39
145 Veterà Masculí 434 DE VRIES MARCO 1:05:38 1:16:17 0:10:39
146 Màster Masculí 764 GIL PUIG ALBERT 1:14:06 1:24:46 0:10:40
147 Veterà Femení 614 PASTOR MALTAS ANNA 1:05:17 1:15:59 0:10:42
148 Veterà Masculí 802 ARGÜELLES LOPEZ DAVID 1:13:21 1:24:07 0:10:46
149 Màster Masculí 815 RECHE VICENTE PERE 1:15:02 1:25:50 0:10:48
150 Veterà Masculí 684 IBAñEZ ARANDA OSCAR 1:05:40 1:16:29 0:10:49
151 Senior Masculí 798 CARO PACO 1:05:19 1:16:09 0:10:50
152 Veterà Masculí 403 MARTÍNEZ MARTÍNEZ TONI 1:12:52 1:23:44 0:10:52
153 Veterà Masculí 467 PERDRIX FORTS MARC 1:13:39 1:24:31 0:10:52
154 Senior Masculí 682 NOè BOBA ORIOL 1:13:16 1:24:10 0:10:54
155 Veterà Masculí 705 ALONSO SOLé XAVIER 1:14:44 1:25:42 0:10:58
156 Veterà Masculí 415 TORRES MIGUEL 1:14:22 1:25:24 0:11:02
157 Veterà Masculí 646 SUBIRANA BARGALLO FERRAN 1:16:01 1:27:15 0:11:14
158 Júnior Masculí 531 BURGUéS IBORA GUILLEM 1:12:55 1:24:12 0:11:17
159 Júnior Femení 533 CASADO CORTES SARA 1:12:58 1:24:15 0:11:17
160 Senior Masculí 797 FERNáNDEZ VEGA VíCTOR EUGENIO 1:16:38 1:27:56 0:11:18
161 Veterà Masculí 552 PEREZ VEGA JAVIER 1:14:52 1:26:14 0:11:22
162 Veterà Femení 550 ALONSO LACRUZ GEMMA 1:14:54 1:26:16 0:11:22
163 Veterà Masculí 557 CERVANTES MORALES JORDI 1:20:04 1:31:28 0:11:24
164 Senior Masculí 422 TAMARIT CLAPERS GERARD 1:14:26 1:25:53 0:11:27
165 Senior Femení 704 GóMEZ GáLVEZ SANDRA 1:14:41 1:26:11 0:11:30
166 Senior Femení 426 BOIX BUFIA CARLA 1:17:36 1:29:07 0:11:31
167 Senior Femení 627 CARBó BAIDES LíDIA 1:14:59 1:26:30 0:11:31
168 Senior Masculí 468 RUIZ MARTIN CRISTIAN 1:18:11 1:29:43 0:11:32
169 Senior Masculí 621 OLIVé LLORENç 1:15:49 1:27:23 0:11:34
170 Màster Masculí 816 MIRALLES I MARTIL ALBERT 1:15:46 1:27:21 0:11:35
171 Senior Masculí 757 MONFORT GIMENO ALEJANDRO 1:21:26 1:33:02 0:11:36
172 Veterà Masculí 447 GIL NODAL ALEJANDRO 1:22:41 1:34:17 0:11:36
173 Senior Masculí 756 TORRA PLA XAVIER 1:15:58 1:27:36 0:11:38
174 Senior Femení 520 ADRASTE MAITE 1:18:10 1:29:50 0:11:40
175 Júnior Masculí 421 MIRALLES I GIRONELLA GERARD 1:15:19 1:27:00 0:11:41
176 Senior Masculí 774 LLAVES ALVAREZ OSCAR 1:21:28 1:33:09 0:11:41
177 Senior Femení 418 RABANETE PEREZ MARTA 1:16:03 1:27:46 0:11:43
178 Veterà Masculí 707 BERZAL TORRES AMADOR 1:15:04 1:26:48 0:11:44
179 Senior Masculí 601 LLAó FERRANDO JOAN ISAAC 1:06:04 1:17:49 0:11:45
180 Veterà Femení 565 SIRTOLI BARBARA 1:16:06 1:27:53 0:11:47
181 Veterà Masculí 619 CABALLER FERRERES FRAN 1:23:46 1:35:33 0:11:47
182 Veterà Femení 477 GARCIA ROMAN LLUISA 1:16:04 1:27:51 0:11:47
183 Senior Masculí 681 LLUCH BELLALTA JOSEP MA 1:15:53 1:27:41 0:11:48
184 Veterà Masculí 791 AGUDO BELMONTE ISAAC 1:20:31 1:32:21 0:11:50
185 Senior Femení 675 OLLé VILANOVA JUDITH 1:21:17 1:33:07 0:11:50
186 Màster Masculí 537 GELLA MOLLEDA ANTONI 1:21:13 1:33:04 0:11:51
187 Veterà Masculí 700 MARTIN RODRIGUEZ DAVID 1:16:43 1:28:36 0:11:53
188 Senior Femení 634 AMETLLER CABRé ANNA 1:17:46 1:29:40 0:11:54
189 Veterà Masculí 651 GIL SERRA CESAR 1:17:21 1:29:15 0:11:54
190 Senior Masculí 532 RUA SÀEZ VICTOR 1:13:46 1:25:40 0:11:54
191 Veterà Masculí 579 MELIáN QLONSO JOHNNY 1:15:13 1:27:07 0:11:54
192 Senior Masculí 485 BRIZ AGUILAR EDUARD 1:15:37 1:27:32 0:11:55
193 Senior Masculí 658 SANTAMARIA GAMEZ SERGI 1:17:22 1:29:17 0:11:55
194 Veterà Masculí 715 GALISTEO DEL RIO JAVIER 1:17:50 1:29:47 0:11:57
195 Senior Masculí 591 HERRERO MARTIN ALBERTO 1:18:14 1:30:11 0:11:57
196 Veterà Masculí 529 RUGAMA ESPASA OSCAR 1:20:59 1:32:57 0:11:58
197 Veterà Femení 536 OJEDA ADELA 1:16:13 1:28:11 0:11:58
198 Veterà Femení 811 PALAU BALLETBO AGATA 1:17:55 1:29:53 0:11:58
199 Senior Femení 577 BRUGUERA ÀLVAREZ SARA 1:21:35 1:33:34 0:11:59
200 Veterà Femení 522 SOLER I BENET ROSER 1:24:09 1:36:08 0:11:59
201 Senior Masculí 509 ORIOL SALICRU QUIM 1:17:14 1:29:13 0:11:59
202 Senior Masculí 580 POUSACOMA GREGORIO TONI 1:19:15 1:31:15 0:12:00
203 Senior Femení 590 ORTIZ NOE 1:19:25 1:31:25 0:12:00
204 Senior Masculí 464 MAILLO JAVI 1:23:01 1:35:02 0:12:01
205 Senior Femení 598 CLAVELL FONT ARANTXA 1:25:23 1:37:26 0:12:03
206 Veterà Masculí 406 BINEFA MACIA JORDI 1:20:10 1:32:13 0:12:03
207 Màster Femení 505 SEGURA ROMERO MONTSE 1:22:39 1:34:44 0:12:05
208 Veterà Masculí 511 LIZ REY DANIEL 1:16:44 1:28:50 0:12:06
209 Veterà Masculí 439 ROMERO PEREZ SERGI 1:18:03 1:30:09 0:12:06
210 Màster Masculí 781 PARDO I ESTADELLA DAVID 1:12:53 1:25:03 0:12:10
211 Senior Masculí 687 FONT RITORT SERGI 1:16:45 1:28:55 0:12:10
212 Veterà Masculí 518 HERVAS GINER ALEXIS 1:16:15 1:28:26 0:12:11
213 Màster Masculí 490 ROSELL FERRER MIQUEL 1:38:06 1:50:20 0:12:14
214 Veterà Masculí 463 AYALA VERDU DANIEL 1:23:51 1:36:05 0:12:14
215 Veterà Masculí 608 ORTIZ MUñOZ JOSE MANUEL 1:18:41 1:30:55 0:12:14
216 Senior Femení 663 VALLVé I DIAZ CRISTINA 1:21:15 1:33:29 0:12:14
217 Veterà Masculí 725 SOGUES CABRERA PEP 1:21:06 1:33:21 0:12:15
218 Senior Masculí 717 OLMEDO DÍAZ FERNANDO 1:18:29 1:30:44 0:12:15
219 Veterà Masculí 632 GABAS GALIANO JOAN MANEL 1:18:12 1:30:28 0:12:16
220 Veterà Masculí 674 LOIRE FERRAN TONI 1:14:40 1:26:57 0:12:17
221 Júnior Femení 766 FERREIRO BACH ANNA 1:22:54 1:35:12 0:12:18
222 Senior Masculí 423 MONTERO ACOSTA MANUEL 1:24:55 1:37:14 0:12:19
223 Senior Femení 600 FUENTES TEJEDA SUELY 1:20:34 1:32:53 0:12:19
224 Veterà Masculí 647 NEVADO CERDEIRA MIGUEL 1:19:44 1:32:04 0:12:20
225 Màster Femení 685 ROSELLó VIDAL CARME 1:22:59 1:35:19 0:12:20
226 Senior Masculí 722 RUIZ CARRASCO DEAN 1:18:28 1:30:48 0:12:20
227 Senior Femení 640 ORIOL MIREIA 1:18:17 1:30:38 0:12:21
228 Senior Masculí 683 CABRERA OLIVENCIA GERMáN 1:16:10 1:28:32 0:12:22
229 Màster Femení 484 PARERA SALA IMMA 1:18:31 1:30:53 0:12:22
230 Màster Masculí 504 ARNEDO VERA JULIAN 1:22:37 1:35:00 0:12:23
231 Veterà Masculí 667 TORRALBA CAMPOS RAFAEL 1:22:43 1:35:08 0:12:25
232 Veterà Femení 546 MIRON HERRUZO YOLANDA 1:18:40 1:31:06 0:12:26
233 Veterà Femení 481 SALA PALLAROLES MONTSE 1:21:04 1:33:31 0:12:27
234 Màster Masculí 514 GASULL ALMENDARIZ JOAN 1:22:55 1:35:24 0:12:29
235 Senior Femení 487 REIG PAREJA MERCè 1:18:20 1:30:50 0:12:30
236 Senior Masculí 571 RUIZ DOMINGUEZ JOSE LUIS 1:18:44 1:31:14 0:12:30
237 Senior Masculí 555 MARTíNEZ VALENZUELA JUANJO 1:26:50 1:39:22 0:12:32
238 Veterà Femení 572 FONT GRANJE LYDIA 1:18:37 1:31:10 0:12:33
239 Veterà Masculí 475 BARRIO ARGENTTI MARIO 1:23:09 1:35:45 0:12:36
240 Veterà Masculí 474 RODON NAVARRO TERESA 1:23:06 1:35:43 0:12:37
241 Senior Femení 405 BERRUEZO PAREJAS ANNA 1:27:12 1:39:50 0:12:38
242 Senior Masculí 597 CERDà EMBUENA IGNASI 1:25:31 1:38:11 0:12:40
243 Senior Masculí 404 CASANOVAS MUñOZ JORDI 1:27:10 1:39:51 0:12:41
244 Veterà Masculí 689 ESTRADA LLEIXÀ ROBERT 1:31:48 1:44:31 0:12:43
245 Senior Femení 465 ROMáN VALHONDO ANDREA 1:25:19 1:38:08 0:12:49
246 Veterà Masculí 496 SALMORAL AGUILAR PEDRO 1:17:16 1:30:05 0:12:49
247 Senior Masculí 776 GARCIA GUIRAO DANIEL 1:19:06 1:31:56 0:12:50
248 Senior Masculí 639 SUáREZ TAMARGO NORMAN 1:19:54 1:32:44 0:12:50
249 Veterà Femení 787 VALLES CRIS 1:27:14 1:40:05 0:12:51
250 Senior Masculí 672 GOMEZ SANCHEZ RAUL 1:21:23 1:34:14 0:12:51
251 Senior Femení 703 BOLZONI GUZMAN REBECA 1:27:18 1:40:10 0:12:52
252 Senior Masculí 645 FERNANDEZ DIEGO 1:19:57 1:32:49 0:12:52
253 Màster Femení 800 SOLER SANTíAS BEATRIZ 1:27:15 1:40:08 0:12:53
254 Veterà Masculí 542 DURáN I GRAMUNT JAUME 1:27:08 1:40:01 0:12:53
255 Senior Femení 763 GALEOTE LóPEZ ROSER 1:21:22 1:34:16 0:12:54
256 Senior Femení 549 JULIAN RODRIGUEZ OLGA 1:27:30 1:40:26 0:12:56
257 Senior Femení 466 PLA FALCO YURI 1:25:17 1:38:14 0:12:57
258 Senior Masculí 458 LOPEZ PAREDES MARCOS 1:27:25 1:40:24 0:12:59
259 Senior Femení 706 QUIROS MAYA MAIKA 1:27:23 1:40:22 0:12:59
260 Senior Masculí 547 SALETA PEREJOAN GUILLEM 1:15:48 1:28:48 0:13:00
261 Veterà Femení 799 SOLER SANTIAS BLANCA 1:26:46 1:39:48 0:13:02
262 Senior Masculí 503 ISIDRO SAN NICOLáS ABEL 1:26:09 1:39:14 0:13:05
263 Màster Masculí 669 MILLAN SANTOS JESUS 1:25:26 1:38:33 0:13:07
264 Veterà Masculí 510 MINGOTE SANCHEZ SANTIAGO 1:23:17 1:36:28 0:13:11
265 Màster Masculí 668 TERRER NADAL JOSEP MARIA 1:25:28 1:38:40 0:13:12
266 Senior Masculí 498 SALCEDO LAMBEA IGNACIO 1:26:13 1:39:25 0:13:12
267 Veterà Masculí 578 RODRIGO RODON MARC 1:13:13 1:26:25 0:13:12
268 Senior Masculí 457 DOMINGUEZ GODOY JAVI 1:27:26 1:40:39 0:13:13
269 Veterà Masculí 588 RIOS MONTERO JOSE 1:13:12 1:26:31 0:13:19
270 Veterà Masculí 558 DEL AMO SANTíN OSCAR 1:25:06 1:38:25 0:13:19
271 Veterà Masculí 648 ORIOL CARRERAS JORDI 1:30:10 1:43:30 0:13:20
272 Senior Femení 788 SLABOGORSKI MARIANA 1:26:25 1:39:46 0:13:21
273 Senior Masculí 728 PERULERO JORDI 1:19:13 1:32:35 0:13:22
274 Veterà Masculí 593 NADELA MARCELO 1:21:14 1:34:39 0:13:25
275 Veterà Masculí 545 ARIAS CUCHI CARLOS 1:25:25 1:38:51 0:13:26
276 Senior Femení 611 MORERA RODRIGUEZ ADELA 1:25:30 1:39:05 0:13:35
277 Màster Masculí 438 VALERO IZQUIERDO ANDREU 1:19:41 1:33:27 0:13:46
278 Senior Masculí 543 PEREZ CABALLERO RAFA 1:18:46 1:32:37 0:13:51
279 Senior Femení 541 LLORIA LóPEZ DAYANA 1:26:42 1:40:34 0:13:52
280 Màster Masculí 585 LLUSIA REBOUL ALBERTO 1:31:44 1:45:40 0:13:56
281 Veterà Femení 567 MORENO HERNANDEZ ISABEL 1:30:30 1:44:40 0:14:10
282 Veterà Masculí 769 CRUELLS VILAR JORDI 1:17:01 1:31:23 0:14:22
283 Senior Femení 495 ROSADO GALLEGO SANDRA 1:31:39 1:46:05 0:14:26
284 Veterà Masculí 755 MORENO ORTIZ FRANCISCO JAVIER 1:25:11 1:39:38 0:14:27
285 Veterà Masculí 486 BAYES IGLESIAS CARLES 1:30:52 1:45:28 0:14:36
286 Senior Femení 413 ROCA VILASECA AGNèS 1:34:48 1:49:31 0:14:43
287 Veterà Masculí 744 PERICAS LINARES MARC 1:29:58 1:44:54 0:14:56
288 Senior Femení 595 DEBAT BATLLE INGRID 1:26:47 1:41:45 0:14:58
289 Veterà Femení 712 QUEROL POCURULL NúRIA 1:34:58 1:49:56 0:14:58
290 Veterà Femení 653 ERCOLINI NATALIA 1:32:49 1:47:52 0:15:03
291 Veterà Masculí 652 ROVIRA RAOUL NORBERT 1:32:53 1:47:57 0:15:04
292 Senior Femení 582 FABREGAT ARTERO EVA 1:32:13 1:47:23 0:15:10
293 Màster Masculí 676 RUIZ CAMPOS JUAN JOSE 1:32:24 1:47:49 0:15:25
294 Senior Femení 491 ROSELL MONTSE 1:38:11 1:53:53 0:15:42
295 Senior Masculí 432 MASó I FàBREGAS XAVIER 1:34:36 1:50:37 0:16:01
296 Senior Masculí 737 RAIMUNDI MANEL 0:59:48 1:17:02 0:17:14
297 Veterà Masculí 479 BARBA MOYA FERRAN 1:37:14 1:54:32 0:17:18
Burriac Xtrem 28Km – Classificació entre CP3-INICI LES BRUIXES – Intermig i CP4-FI LES BRUIXES – Intermig
Posicio Categoria Dorsal Cognoms Nom INICI LES BRUIXES
1 Senior Masculí 87 GALVANY ROSSELLÓ ORIOL 1:46:23
2 Senior Masculí 243 TARRéS PETIT ROGER 1:44:32
3 Senior Masculí 171 PEREZ GARCIA JOSE ANTONIO 1:45:41
4 Senior Masculí 101 VIVES BOSCH SINTU 1:44:58
5 Senior Masculí 131 CIRCUJANO VALDERRAMA JAVIER 1:47:16
6 Senior Masculí 244 MATAS BAñOS ADRIà 1:46:04
7 Senior Masculí 124 RODRIGUEZ ARMADA CARLOS 1:57:01
8 Veterà Masculí 159 MARIN GINESTA MARC 1:47:23
9 Senior Masculí 115 BRUGUERA URI 1:52:01
10 Senior Masculí 219 MOLIST CRIBILLES XAVIER 1:51:07
11 Senior Masculí 226 ALONSO JM JOSEP M 1:56:52
12 Senior Masculí 25 SARRIAS GARCIA CARLOS 1:58:43
13 Veterà Masculí 227 BOLANCE OLIVARES ABEL 1:48:56
14 Senior Masculí 125 MASó ILLAMOLA BLAI 1:54:20
15 Senior Masculí 36 PEñA PUENTE SANTI 1:48:10
16 Senior Masculí 92 CóRCOLES MARTINEZ CARLOS 1:59:45
17 Veterà Masculí 223 GONZALEZ PRATS JACINT 1:59:58
18 Senior Masculí 178 PATRóN ROJO CARLOS 1:59:34
19 Senior Masculí 140 ESPARTERO ARANDA DANIEL 1:54:55
20 Veterà Masculí 165 MORENO CARRERA JOSEP 2:03:14
21 Veterà Masculí 53 REDRADO GIL ALFRED 1:52:10
22 Senior Femení 142 MORENO CASTILLO MIRIAM 2:11:48
23 Màster Masculí 203 NAVARRO GARCIA ANTONIO 1:57:44
24 Senior Masculí 198 PASTOR IGLESIAS OSCAR 2:02:52
25 Senior Masculí 233 DEJUAN MORA JORDI 2:02:09
26 Veterà Masculí 160 AMAT VENTURA TONI 2:06:56
27 Senior Masculí 139 LOPEZ VILA JULI 2:02:44
28 Veterà Masculí 170 MARTíNEZ GONZáLEZ KIKO 2:04:19
29 Veterà Masculí 185 GARCIA FERNANDEZ SERGI 2:04:09
30 Senior Masculí 237 PASTOR LóPEZ ALBERT 2:14:46
31 Senior Masculí 117 LLUSIA PRINA PABLO 1:57:41
32 Senior Masculí 213 MATA COLOMA JORDI 2:07:01
33 Senior Masculí 158 LAMAS QUIJADA ANGEL 1:48:13
34 Senior Masculí 135 DIAMANT NAVARRO SANTI 2:06:29
35 Senior Masculí 123 ESTRADA GARCIA RAMóN 2:01:36
36 Senior Femení 230 CLAPéS ESTEVE ANNA 2:06:35
37 Senior Masculí 177 LASZEWICKI EYAL 2:06:18
38 Veterà Femení 236 MOLA GIBERT REGINA ANNA 2:09:36
39 Senior Masculí 218 TORRES RUZ JOSEP ANTONI 2:00:16
40 Veterà Masculí 201 PRAT DANGLA PEP 2:05:36
41 Veterà Masculí 19 MARTINEZ SANTIAGO JORDI 2:04:27
42 Senior Masculí 216 COMAS FIGUERAS ROGER 2:06:27
43 Senior Masculí 191 CANO OJEDA ISMAEL 2:01:58
44 Senior Masculí 54 RIERA CORT XAVIER 2:05:26
45 Màster Masculí 136 UBACH TORRAS IGNASI 2:07:14
46 Veterà Masculí 187 PINHEIRO AMILCAR 2:04:39
47 Veterà Masculí 221 MONTEJO MAESTRE ANGEL MARIA 2:04:41
48 Màster Masculí 196 NAVARRO MARTINEZ GABRIEL 2:14:10
49 Veterà Masculí 35 RUIZ MONTOYA DANIEL 2:04:12
50 Júnior Masculí 128 VILLEGAS CANO SERGI AURELI 2:04:13
51 Veterà Masculí 193 BRASó LóPEZ PEP 2:06:25
52 Senior Masculí 5 CORRALES JORDI 2:12:32
53 Senior Masculí 173 BOCANEGRA ROMERO JUAN ANTONIO 2:11:45
54 Veterà Masculí 45 AUNóS LLUíS 2:35:51
55 Veterà Masculí 137 CABRESPINA ABRIL JAUME 2:11:06
56 Veterà Masculí 66 GUILLEN FERNANDEZ ZENON 2:15:07
57 Veterà Femení 246 VIDAL FEDERICO TERE 2:15:18
58 Veterà Masculí 143 PALOMAR MATALLANA PEDRO 2:05:43
59 Veterà Masculí 168 MUSSULL SAGÁSTEGUI QUIM 2:04:44
60 Senior Masculí 83 OLIVE SALA ALEIX 2:14:59
61 Senior Masculí 104 ROMERO CELDA LUIS MIGUEL 2:10:51
62 Senior Masculí 56 MATOSES FREIXES PAU 2:17:38
63 Veterà Masculí 224 RUIZ MASACHS ALEX 2:11:08
64 Veterà Masculí 164 HOMAR VALVERDE ORIOL 2:08:44
65 Veterà Masculí 39 CHACÓN FERNÁNDEZ SALVADOR 2:15:34
66 Senior Masculí 206 CERDà NAVARRO EDUARD 2:15:39
67 Veterà Masculí 127 PERBECH SANAGUSTÍN SERGIO 2:15:15
68 Senior Masculí 110 CASTRILLO GóMEZ RAUL 2:08:16
69 Senior Masculí 32 RIERA DURAN SERGI 2:15:09
70 Veterà Masculí 222 RUIZ PEREZ JOSE ANGEL 2:18:37
71 Senior Masculí 28 PASTOR RAYA ALBERTO 2:09:19
72 Veterà Masculí 108 CARO SERRA FRANCESC 2:17:26
73 Màster Masculí 161 NOè FREIXAS ANTONIO 2:53:12
74 Júnior Femení 248 FORNIERES RUIZ LAURA 2:17:41
75 Senior Masculí 65 TORRES MARTIN DANI 2:18:30
76 Senior Masculí 120 MARTINEZ FUENTES JOSE 2:18:27
77 Veterà Masculí 188 JIMéNEZ BELTRáN BERNAT 2:17:35
78 Senior Femení 47 HESKES MARLEEN 2:35:50
79 Veterà Masculí 107 SOLà PUYAL CARLES 2:17:23
80 Veterà Femení 183 NOE BOBA MARTA 2:28:23
81 Senior Masculí 166 MARQUEZ CLEMENTE JUAN ANTONIO 2:40:27
82 Veterà Masculí 144 DAUSSÀ PASTOR HECTOR 2:30:45
83 Veterà Masculí 60 SANCHEZ MARIN TONI 2:08:49
84 Senior Femení 211 MENESES RIBAS GENCIANA 2:31:22
85 Veterà Masculí 27 JULBE LAVADO MARC 2:20:09
86 Júnior Masculí 86 MICHELET BALLESTÉ PABLO 2:13:22
87 Senior Masculí 75 FRAU PONS LORENZO 2:16:41
88 Senior Masculí 93 CRUZ ESTORCH JULI 2:19:52
89 Màster Femení 174 RUIZ POZA DOLO 2:39:42
90 Veterà Masculí 235 VIUDEZ CABALLERO ANTONIO 2:42:52
91 Veterà Masculí 153 JUBANY GAROLERA JAUME 2:18:52
92 Senior Masculí 129 SALOM TORRES CARLES 2:18:35
93 Veterà Masculí 122 MARTINEZ SIMON JAVI 2:16:12
94 Senior Masculí 6 ÁLVAREZ GONZáLEZ PABLO 2:29:24
95 Senior Masculí 242 SAGRISTà JUBANY ROGER 2:12:15
96 Veterà Masculí 98 LLUNELL MARí RAMON 2:31:14
97 Veterà Masculí 20 LARIOS SANZ IVAN 2:16:02
98 Màster Femení 207 ALBERTUS RUIZ MARIA JOSE 2:35:10
99 Senior Masculí 72 NOGUERAS LOZANO JORDI 2:32:42
100 Senior Masculí 42 SARACIBAR MARTIN JESUS 2:45:37
101 Senior Femení 90 CARRASCO PARELLADA GEMMA 2:29:50
102 Veterà Masculí 62 MARTA PALOMINO JOSE ANTONIO 2:44:21
103 Màster Masculí 99 PEREZ MARTIN ALFREDO 2:31:16
104 Veterà Masculí 138 LLIMONA BONFILL PEP 2:30:51
105 Veterà Masculí 46 LOPEZ GONZALEZ CHEMA 2:33:10
106 Veterà Femení 15 SEGURA ROMAN EVA 2:30:34
107 Senior Masculí 197 MIRALLES ROIG ENRIC 2:30:15
108 Veterà Masculí 205 BERMEJO MIGUEL JAVIER 2:30:36
109 Veterà Femení 145 BAIZE FLORENCE 2:30:54
110 Veterà Masculí 162 QUINTANA RODRIGUEZ FERNANDO 2:29:06
111 Senior Masculí 247 GONZÁLEZ-CONDE ÀVILA JOAN 2:19:58
112 Veterà Masculí 95 CALVO PEREZ CARLOS 2:36:24
113 Màster Masculí 232 AMAT VILARO TONI 2:32:32
114 Senior Masculí 96 PLANA JORDI 2:40:29
115 Senior Masculí 116 EGEA MURCIA FERRAN 2:43:22
116 Veterà Masculí 40 TORRES LOPEZ MARTIN 2:55:27
117 Màster Masculí 209 VALLE SOLTERO PATRIC 2:41:15
118 Senior Masculí 80 REDONDO REHECHO JESUS 2:31:30
119 Veterà Masculí 13 VIVES ARMENGOL JOAQUIM 2:35:57
120 Veterà Masculí 180 RODON I NAVARRO JOAN 2:41:46
121 Senior Masculí 195 COBAS VáZQUEZ DANI 2:38:31
122 Veterà Masculí 106 ALVAREZ GAZQUEZ ANGEL 2:39:11
123 Veterà Masculí 212 TOSTADO GARRUDO ANGEL 2:35:07
124 Màster Masculí 186 CERVERA CASAPONSA JORDI 2:40:16
125 Veterà Masculí 88 LACIANA SIMARRO DAVID 2:33:28
126 Veterà Masculí 85 CUSí PUJOL JORDI 2:21:11
127 Senior Masculí 239 MONMANY PULIDO RUBEN 2:31:52
128 Senior Masculí 169 MORENO OLMOS JAVIER 2:31:05
129 Senior Masculí 146 NIERGA MORAGAS DAVID 2:31:34
130 Veterà Masculí 29 RAFANELL VILA SANTI 2:42:21
131 Veterà Masculí 118 BLAS BOCIGAS JAVIER 2:43:32
132 Veterà Masculí 130 VALLE CRIADO RICARDO 2:34:05
133 Veterà Masculí 126 DE LA HOZ GONZáLEZ QUIQUE 2:31:10
134 Màster Masculí 57 GRAU GALLEGO OSCAR 2:39:46
135 Màster Masculí 79 ROMERO BARRERA ANDRéS 2:53:02
136 Senior Masculí 59 RAVETLLAT GARCIA ROGER 2:32:59
137 Veterà Masculí 179 PORTA CARLOS 2:30:49
138 Senior Masculí 102 PLANA CAMPOS JORDI 2:31:02
139 Màster Masculí 26 PAVON MUÑIZ FRANCESC XAVIER 2:44:04
140 Màster Masculí 89 PEREZ MARIN JOSEP 2:33:37
141 Senior Masculí 41 SAMSÓ BOSCH XAVIER 2:33:02
142 Senior Masculí 1 ORTEGA JIMéNEZ XAVI 2:31:28
143 Veterà Masculí 103 WEBB WEBB PATRICK 2:41:20
144 Senior Femení 10 OLID ELISABETH 2:39:22
145 Senior Masculí 194 SANTAMARIA JUNQUERAS JORGE 2:53:04
146 Senior Masculí 240 FITE DALET ORIOL 2:32:13
147 Senior Masculí 67 ESPINOSA BERNIS DíDAC 2:52:53
148 Senior Femení 94 ARELLANO TRESSERRAS YOLANDA 2:50:58
149 Senior Masculí 73 RODRIGUEZ CORTES SAMUEL 2:50:54
150 Senior Femení 200 SEGURA BERENGUEL CARME 2:56:36
151 Màster Masculí 121 VIVES MELENDEZ SERGI 2:32:00
152 Veterà Masculí 231 AGUER IBARZABAL IVAN 2:46:45
153 Senior Masculí 33 CENDRóS CUETO ALEIX 2:48:29
154 Senior Masculí 58 ROMERO FERNáNDEZ DANIEL 2:56:38
155 Senior Femení 81 NOGUERA MAS ANA 2:47:33
156 Veterà Masculí 119 TABUENCA VELASCO ANGEL 2:32:48
157 Màster Masculí 214 BELLET SERRA ROBERT 2:47:38
158 Senior Masculí 184 FABREGAT ROSSELL ANDREU 2:54:34
159 Veterà Masculí 64 LARROSA LOPEZ ANTONIO 2:31:36
160 Veterà Femení 149 FLAMME PIERA GEORGINA 3:10:27
161 Veterà Femení 148 PONCAR JULIA 3:10:30
162 Veterà Masculí 150 TWOSE BARNOSELL SANTIAGO 3:10:21
163 Veterà Femení 4 SICRA HERO MERCè 2:39:55
164 Senior Masculí 234 GOMEZ MARTINEZ CARLOS 2:31:26
165 Veterà Masculí 176 DOMíNGUEZ MEDINA FRANCISCO JOSé 3:04:36
166 Veterà Masculí 151 KUMAR KISHORE 2:39:51
167 Veterà Masculí 156 AMAT ROBERT 2:27:55
168 Màster Masculí 71 NOGUERAS RIBALTA JORDI 3:01:30
169 Màster Masculí 215 MARQUEZ BLANCH DIEGO 2:39:40
170 Veterà Femení 109 GARRIDO MARTÍNEZ ANA 3:01:27
171 Senior Masculí 43 JUNCOSA RIALP JORDI 2:39:57
172 Senior Masculí 132 NAVARRO SIRERA SANTI 2:51:51
173 Veterà Masculí 220 GONZALEZ MEJIAS MIGUEL ANGEL 2:47:41
174 Màster Masculí 11 PLANELLES PALMERO JOSEP 3:02:35
175 Senior Femení 37 GóMEZ PALLARéS MARTA 2:57:16
176 Senior Masculí 8 TEIXIDO NAVARRO EDUARD 2:43:24
177 Veterà Masculí 9 TEIXIDO NAVARRO MANEL 2:43:23
178 Màster Masculí 163 ARQUE . MARC 3:00:58
179 Màster Femení 202 PEREZ SEGURA ANA 2:57:48
180 Veterà Masculí 34 DE VIGURI LóPEZ DAVID 2:56:28
181 Màster Masculí 22 PEREZ GARCIA ANTONIO 2:58:49
182 Veterà Femení 182 SALVAT JOFRESA MARIA 2:57:19
183 Veterà Femení 175 MARTINEZ RODRIGUEZ ELISA 3:05:12
184 Senior Masculí 38 SOLANA SáNCHEZ JAVIER 2:45:53
185 Veterà Masculí 189 CARMONA GALINDO TONI 2:15:06
186 Màster Femení 208 PEETERS BARBARA 2:59:18
187 Senior Masculí 112 DE LA VEGA ARúS JORDI 3:10:25
188 Senior Masculí 105 BAIGET MORENO ALEX 2:46:53
189 Senior Masculí 3 GARCÍA QUIRÓS JAVI 2:57:51
190 Senior Masculí 155 TAMAJON JOSE 3:10:33
191 Senior Masculí 157 TAMAJON VELASCO IVAN 3:10:31
Cursa Posicio Categoria Dorsal Cognoms Nom INICI LES BRUIXES FI LES BRUIXES Temps
15Kms 1 Senior Masculí 630 MONTULL POLA LLUC 0:44:45 0:50:53 0:06:08
15Kms 2 Senior Masculí 727 RIBA CòNSUL ERIC 0:46:04 0:52:29 0:06:25
15Kms 3 Senior Masculí 813 PÉREZ BERDUGO PAKITO 0:45:52 0:52:24 0:06:32
28Kms 1 Senior Masculí 87 GALVANY ROSSELLÓ ORIOL 1:46:23 1:53:12 0:06:49
15Kms 4 Júnior Masculí 502 JUAN SABATER ORIOL 0:48:18 0:55:14 0:06:56
15Kms 5 Senior Masculí 792 NIUBó LLOBERA ENRIC 0:47:17 0:54:13 0:06:56
28Kms 2 Senior Masculí 243 TARRéS PETIT ROGER 1:44:32 1:51:32 0:07:00
15Kms 6 Senior Masculí 818 CASAL ROMERO XAVI 0:45:55 0:52:58 0:07:03
28Kms 3 Senior Masculí 171 PEREZ GARCIA JOSE ANTONIO 1:45:41 1:52:51 0:07:10
15Kms 7 Senior Masculí 749 VILABELLA PUIG ALEIX 0:46:52 0:54:05 0:07:13
15Kms 8 Senior Masculí 587 GUERRERO NICOLAS JOSE 0:50:09 0:57:27 0:07:18
15Kms 9 Júnior Masculí 740 GIL LIANES JAVIER 0:50:16 0:57:36 0:07:20
28Kms 4 Senior Masculí 101 VIVES BOSCH SINTU 1:44:58 1:52:25 0:07:27
15Kms 10 Senior Masculí 428 AZOR ALVAREZ TONI 0:49:35 0:57:05 0:07:30
28Kms 5 Senior Masculí 131 CIRCUJANO VALDERRAMA JAVIER 1:47:16 1:54:46 0:07:30
28Kms 6 Senior Masculí 244 MATAS BAñOS ADRIà 1:46:04 1:53:34 0:07:30
15Kms 11 Veterà Masculí 742 OLIVE PI LLUIS 0:51:17 0:58:48 0:07:31
15Kms 12 Senior Masculí 750 FONT MAIDEU XAVIER 0:53:10 1:00:42 0:07:32
15Kms 13 Senior Masculí 460 ANGEL RODRIGUEZ DAVID 0:51:11 0:58:44 0:07:33
15Kms 14 Júnior Masculí 747 FERNáNDEZ PéREZ NICOLáS 0:49:05 0:56:41 0:07:36
28Kms 7 Senior Masculí 124 RODRIGUEZ ARMADA CARLOS 1:57:01 2:04:37 0:07:36
15Kms 15 Senior Masculí 695 GALOCHA PRUNA ENRIC 0:51:26 0:59:03 0:07:37
15Kms 16 Senior Masculí 730 SáNCHEZ DíAZ ANTONIO 0:48:41 0:56:18 0:07:37
15Kms 17 Màster Masculí 779 COROMINAS SANTANACH RAMON 0:51:37 0:59:14 0:07:37
15Kms 18 Senior Masculí 789 MARTINEZ VILA POL 0:49:29 0:57:09 0:07:40
15Kms 19 Màster Masculí 618 PRIEGO CASTILLO RAFAEL 0:51:28 0:59:12 0:07:44
15Kms 20 Senior Femení 563 BARQUET PINTADO BIANCA 0:54:20 1:02:05 0:07:45
15Kms 21 Màster Masculí 761 ALFAGEME CARRERA ALEJANDRO 0:49:37 0:57:24 0:07:47
28Kms 8 Veterà Masculí 159 MARIN GINESTA MARC 1:47:23 1:55:12 0:07:49
15Kms 22 Senior Masculí 773 WEISS CLIMENT JúLIAN 0:52:43 1:00:33 0:07:50
15Kms 23 Senior Masculí 759 MARQUES GIRABENT MARC 0:50:52 0:58:42 0:07:50
15Kms 24 Veterà Masculí 808 COLMENAR SERGI 0:50:51 0:58:41 0:07:50
15Kms 25 Senior Masculí 819 GARCIA IBAñEZ ADRIA 0:49:28 0:57:19 0:07:51
15Kms 26 Senior Masculí 784 CANO JAVIER 0:50:46 0:58:39 0:07:53
28Kms 9 Senior Masculí 115 BRUGUERA URI 1:52:01 1:59:54 0:07:53
15Kms 27 Senior Masculí 604 SOLER DE FERRATER ALEX 0:51:04 0:59:01 0:07:57
15Kms 28 Senior Masculí 650 MORILLO ALMENDROS OSCAR 0:49:03 0:57:01 0:07:58
28Kms 10 Senior Masculí 219 MOLIST CRIBILLES XAVIER 1:51:07 1:59:06 0:07:59
28Kms 11 Senior Masculí 226 ALONSO JM JOSEP M 1:56:52 2:04:53 0:08:01
28Kms 12 Senior Masculí 25 SARRIAS GARCIA CARLOS 1:58:43 2:06:44 0:08:01
15Kms 29 Senior Masculí 806 BADIA CASALS POL 0:52:23 1:00:25 0:08:02
15Kms 30 Senior Masculí 732 PALACIO GARCIA DANI 0:51:06 0:59:09 0:08:03
15Kms 31 Senior Masculí 431 LORENZO SENDIñA PAU 0:50:03 0:58:07 0:08:04
15Kms 32 Senior Masculí 493 BRENES MAYO RAUL 0:59:35 1:07:39 0:08:04
28Kms 13 Veterà Masculí 227 BOLANCE OLIVARES ABEL 1:48:56 1:57:02 0:08:06
15Kms 33 Senior Masculí 710 CUENCA MARTINEZ GERARD 0:57:59 1:06:08 0:08:09
15Kms 34 Senior Masculí 736 VILAPLANA VILAR PAU 0:52:06 1:00:16 0:08:10
15Kms 35 Senior Masculí 762 ADRASTE VICTOR 0:51:42 0:59:52 0:08:10
15Kms 36 Senior Femení 726 ARCOS ZAFRA MERCEDES 0:55:41 1:03:52 0:08:11
15Kms 37 Senior Masculí 470 FERNáNDEZ MARTíN AITOR 0:51:38 0:59:49 0:08:11
28Kms 14 Senior Masculí 125 MASó ILLAMOLA BLAI 1:54:20 2:02:31 0:08:11
28Kms 15 Senior Masculí 36 PEñA PUENTE SANTI 1:48:10 1:56:22 0:08:12
15Kms 38 Senior Masculí 435 GóMEZ PARé ORIOL 0:54:24 1:02:37 0:08:13
15Kms 39 Júnior Masculí 809 PUJOL LLOVET POL 0:52:46 1:00:59 0:08:13
15Kms 40 Veterà Masculí 586 FERNáNDEZ RECIO FRANCESC 0:52:59 1:01:13 0:08:14
28Kms 16 Senior Masculí 92 CóRCOLES MARTINEZ CARLOS 1:59:45 2:08:02 0:08:17
15Kms 41 Veterà Masculí 635 TORAN FINESTRES ALBERT 0:56:40 1:04:58 0:08:18
28Kms 17 Veterà Masculí 223 GONZALEZ PRATS JACINT 1:59:58 2:08:16 0:08:18
15Kms 42 Senior Masculí 417 PINTO LOZANO ENRIC 0:58:52 1:07:12 0:08:20
15Kms 43 Senior Masculí 574 MONLEóN SáNCHEZ OSCAR 0:49:01 0:57:22 0:08:21
28Kms 18 Senior Masculí 178 PATRóN ROJO CARLOS 1:59:34 2:07:56 0:08:22
28Kms 19 Senior Masculí 140 ESPARTERO ARANDA DANIEL 1:54:55 2:03:17 0:08:22
15Kms 44 Júnior Masculí 790 LLADO ORTIZ SERGI 0:54:48 1:03:12 0:08:24
28Kms 20 Veterà Masculí 165 MORENO CARRERA JOSEP 2:03:14 2:11:38 0:08:24
15Kms 45 Senior Masculí 814 LENTIJO ARAQUE JAN 0:55:28 1:03:55 0:08:27
28Kms 21 Veterà Masculí 53 REDRADO GIL ALFRED 1:52:10 2:00:37 0:08:27
15Kms 46 Júnior Masculí 780 COROMINAS PERAIRE LLUC 0:51:39 1:00:07 0:08:28
15Kms 47 Senior Masculí 551 VéLEZ AIMAR 1:21:19 1:29:49 0:08:30
15Kms 48 Veterà Masculí 476 VALLADARES GOMEZ JESUS 0:56:24 1:04:56 0:08:32
28Kms 22 Senior Femení 142 MORENO CASTILLO MIRIAM 2:11:48 2:20:20 0:08:32
15Kms 49 Senior Masculí 671 MANZANO PEREZ PEDRO J. 0:51:51 1:00:24 0:08:33
15Kms 50 Senior Masculí 499 CHERTó SARRET POL 0:53:14 1:01:48 0:08:34
15Kms 51 Senior Masculí 741 ANDRéS DURAN SERGI 0:53:02 1:01:36 0:08:34
28Kms 23 Màster Masculí 203 NAVARRO GARCIA ANTONIO 1:57:44 2:06:19 0:08:35
28Kms 24 Senior Masculí 198 PASTOR IGLESIAS OSCAR 2:02:52 2:11:27 0:08:35
15Kms 52 Veterà Masculí 827 JIMENEZ MARTIN JOSé ANTONIO 0:56:31 1:05:08 0:08:37
28Kms 25 Senior Masculí 233 DEJUAN MORA JORDI 2:02:09 2:10:46 0:08:37
15Kms 53 Senior Masculí 615 MOLINA TORIBIO SERGI 0:54:26 1:03:04 0:08:38
28Kms 26 Veterà Masculí 160 AMAT VENTURA TONI 2:06:56 2:15:34 0:08:38
28Kms 27 Senior Masculí 139 LOPEZ VILA JULI 2:02:44 2:11:22 0:08:38
15Kms 54 Senior Masculí 679 CAMPOS TORRECILLAS RUBéN 1:00:25 1:09:04 0:08:39
28Kms 28 Veterà Masculí 170 MARTíNEZ GONZáLEZ KIKO 2:04:19 2:12:59 0:08:40
28Kms 29 Veterà Masculí 185 GARCIA FERNANDEZ SERGI 2:04:09 2:12:49 0:08:40
28Kms 30 Senior Masculí 237 PASTOR LóPEZ ALBERT 2:14:46 2:23:26 0:08:40
28Kms 31 Senior Masculí 117 LLUSIA PRINA PABLO 1:57:41 2:06:21 0:08:40
15Kms 55 Senior Femení 570 UBACH PELLICER MIRIAM 0:58:55 1:07:36 0:08:41
28Kms 32 Senior Masculí 213 MATA COLOMA JORDI 2:07:01 2:15:42 0:08:41
15Kms 56 Senior Masculí 569 HAYA CALDERON HUGO 0:52:09 1:00:51 0:08:42
15Kms 57 Senior Masculí 589 SANCHEZ PEREZ OSCAR 0:57:24 1:06:06 0:08:42
28Kms 33 Senior Masculí 158 LAMAS QUIJADA ANGEL 1:48:13 1:56:55 0:08:42
15Kms 58 Júnior Masculí 713 MASSAGUE QUEROL GUILLEM 0:54:51 1:03:34 0:08:43
15Kms 59 Veterà Masculí 796 CLOPéS PASCUAL LLUIS 0:56:46 1:05:30 0:08:44
28Kms 34 Senior Masculí 135 DIAMANT NAVARRO SANTI 2:06:29 2:15:13 0:08:44
15Kms 60 Senior Masculí 657 GóMEZ GARRIDO ALEX 1:00:28 1:09:13 0:08:45
15Kms 61 Veterà Masculí 677 MUNARRIZ CID JOSE 0:59:54 1:08:40 0:08:46
28Kms 35 Senior Masculí 123 ESTRADA GARCIA RAMóN 2:01:36 2:10:22 0:08:46
28Kms 36 Senior Femení 230 CLAPéS ESTEVE ANNA 2:06:35 2:15:22 0:08:47
15Kms 62 Veterà Masculí 548 BORRRàS FERRé FRANCESC 1:00:19 1:09:07 0:08:48
15Kms 63 Senior Masculí 826 BONET PEREZ CARLOS 0:59:50 1:08:38 0:08:48
28Kms 37 Senior Masculí 177 LASZEWICKI EYAL 2:06:18 2:15:08 0:08:50
15Kms 64 Senior Masculí 743 UBEDA LARRALDE MELCIOR 0:52:05 1:00:56 0:08:51
15Kms 65 Senior Masculí 724 LLIBRE BLANCH JORDI 0:57:13 1:06:04 0:08:51
15Kms 66 Senior Masculí 544 ANIEVAS TARRé SERGI 0:55:55 1:04:49 0:08:54
15Kms 67 Veterà Masculí 631 FORRELLAD TWOSE OSCAR 0:57:36 1:06:31 0:08:55
28Kms 38 Veterà Femení 236 MOLA GIBERT REGINA ANNA 2:09:36 2:18:31 0:08:55
15Kms 68 Senior Masculí 778 JIMENEZ CUMPLIDO ANTONIO 1:00:01 1:08:57 0:08:56
28Kms 39 Senior Masculí 218 TORRES RUZ JOSEP ANTONI 2:00:16 2:09:12 0:08:56
15Kms 69 Veterà Masculí 616 DE LA PLAZA MARTINEZ DAVID 0:58:14 1:07:11 0:08:57
15Kms 70 Veterà Masculí 539 PUIGDOLLERS BETORZ DANIEL 0:57:26 1:06:25 0:08:59
15Kms 71 Veterà Masculí 456 SáNCHEZ CARBONERO JOAN 1:00:03 1:09:02 0:08:59
15Kms 72 Senior Masculí 699 CIURANA LANAU ADRIà 0:55:44 1:04:44 0:09:00
15Kms 73 Senior Masculí 512 MARINI MARCO 0:55:45 1:04:46 0:09:01
28Kms 40 Veterà Masculí 201 PRAT DANGLA PEP 2:05:36 2:14:37 0:09:01
15Kms 74 Senior Masculí 408 MERINO BENJAMI 1:01:58 1:11:02 0:09:04
15Kms 75 Màster Masculí 519 DIAZ NIETO XAVIER 1:00:07 1:09:11 0:09:04
15Kms 76 Senior Masculí 662 JUAREZ MONTES OSCAR 0:59:22 1:08:26 0:09:04
28Kms 41 Veterà Masculí 19 MARTINEZ SANTIAGO JORDI 2:04:27 2:13:31 0:09:04
28Kms 42 Senior Masculí 216 COMAS FIGUERAS ROGER 2:06:27 2:15:32 0:09:05
28Kms 43 Senior Masculí 191 CANO OJEDA ISMAEL 2:01:58 2:11:03 0:09:05
15Kms 77 Senior Femení 765 MARGARIT RIOS MAR 1:02:06 1:11:12 0:09:06
15Kms 78 Júnior Masculí 824 RONDEAU MAX 1:04:07 1:13:14 0:09:07
28Kms 44 Senior Masculí 54 RIERA CORT XAVIER 2:05:26 2:14:33 0:09:07
15Kms 79 Veterà Masculí 441 PéREZ DE LA HOZ SANTI 0:59:41 1:08:49 0:09:08
15Kms 80 Veterà Masculí 680 CANADELL GRAU MIQUEL 1:00:51 1:10:00 0:09:09
15Kms 81 Veterà Masculí 708 VILLALBA LUJAN CARLES 1:01:49 1:10:59 0:09:10
15Kms 82 Màster Masculí 733 SALETA COT XAVIER 1:02:16 1:11:26 0:09:10
28Kms 45 Màster Masculí 136 UBACH TORRAS IGNASI 2:07:14 2:16:24 0:09:10
28Kms 46 Veterà Masculí 187 PINHEIRO AMILCAR 2:04:39 2:13:49 0:09:10
15Kms 83 Senior Masculí 622 PADILLA FERRER ERIC 1:01:41 1:10:52 0:09:11
28Kms 47 Veterà Masculí 221 MONTEJO MAESTRE ANGEL MARIA 2:04:41 2:13:52 0:09:11
15Kms 84 Veterà Masculí 817 ESTRUCH MORENO DAVID 0:58:07 1:07:19 0:09:12
15Kms 85 Veterà Masculí 745 SERRA PONS JAUME 1:00:16 1:09:29 0:09:13
15Kms 86 Senior Masculí 610 VELAZQUEZ MILLAN JUAN CARLOS 1:01:44 1:10:57 0:09:13
28Kms 48 Màster Masculí 196 NAVARRO MARTINEZ GABRIEL 2:14:10 2:23:23 0:09:13
28Kms 49 Veterà Masculí 35 RUIZ MONTOYA DANIEL 2:04:12 2:13:27 0:09:15
28Kms 50 Júnior Masculí 128 VILLEGAS CANO SERGI AURELI 2:04:13 2:13:29 0:09:16
15Kms 87 Senior Femení 454 GILABERT BERTOMEU NEUS 1:04:25 1:13:42 0:09:17
15Kms 88 Veterà Masculí 731 BARRERA FONTRODONA FRANCESC 0:51:57 1:01:18 0:09:21
15Kms 89 Veterà Masculí 688 CUCURULL MOLINA JOAN 0:56:36 1:05:59 0:09:23
15Kms 90 Senior Masculí 701 SANTOS MASIP DANIEL 1:00:34 1:09:58 0:09:24
15Kms 91 Senior Masculí 473 CANTóN FUENTES SERGIO 0:53:30 1:02:54 0:09:24
28Kms 51 Veterà Masculí 193 BRASó LóPEZ PEP 2:06:25 2:15:49 0:09:24
15Kms 92 Veterà Femení 738 GURRI I LLADó MIREIA 1:02:43 1:12:09 0:09:26
15Kms 93 Senior Femení 752 CUEVAS MARTí LAIA 1:02:14 1:11:43 0:09:29
28Kms 52 Senior Masculí 5 CORRALES JORDI 2:12:32 2:22:02 0:09:30
15Kms 94 Senior Masculí 768 PUéRTOLAS MATEU GUILLEM 1:02:23 1:11:54 0:09:31
15Kms 95 Senior Femení 718 DUARTE CANDAU BETANIA 1:02:18 1:11:49 0:09:31
15Kms 96 Senior Masculí 521 MARTINEZ NOGALES MIGUEL ANGEL 0:59:55 1:09:26 0:09:31
28Kms 53 Senior Masculí 173 BOCANEGRA ROMERO JUAN ANTONIO 2:11:45 2:21:16 0:09:31
15Kms 97 Senior Masculí 636 BRAVO VALDIVIA VíCTOR 1:00:18 1:09:51 0:09:33
15Kms 98 Veterà Masculí 795 REY DE MAYA JORDI 1:19:36 1:29:11 0:09:35
28Kms 54 Veterà Masculí 45 AUNóS LLUíS 2:35:51 2:45:27 0:09:36
15Kms 99 Senior Masculí 690 MORCILLO LóPEZ FRANCIS 1:00:10 1:09:47 0:09:37
15Kms 100 Senior Masculí 419 MURILLO SANCHEZ DOMINGO 1:01:10 1:10:47 0:09:37
15Kms 101 Senior Masculí 448 NASARRE CIRAC ALBERT 1:02:19 1:11:59 0:09:40
28Kms 55 Veterà Masculí 137 CABRESPINA ABRIL JAUME 2:11:06 2:20:46 0:09:40
15Kms 102 Veterà Masculí 801 CASAS SEGURA MARC 1:03:12 1:12:53 0:09:41
15Kms 103 Veterà Masculí 754 CANELA SERRANO ALFONS 1:03:35 1:13:16 0:09:41
15Kms 104 Veterà Masculí 562 LOPEZ ANTONI 1:02:25 1:12:07 0:09:42
15Kms 105 Veterà Masculí 613 RIERA COT DAVID 1:00:08 1:09:50 0:09:42
15Kms 106 Senior Masculí 655 ORTIZ MORENO FRAN 1:01:39 1:11:21 0:09:42
28Kms 56 Veterà Masculí 66 GUILLEN FERNANDEZ ZENON 2:15:07 2:24:50 0:09:43
15Kms 107 Veterà Femení 751 GRACIA GARASA ANABEL 1:02:21 1:12:05 0:09:44
15Kms 108 Senior Masculí 516 SBERTOLI ALEX 0:59:11 1:08:55 0:09:44
15Kms 109 Veterà Masculí 638 FLORIACH TRIADO RAFEL 1:01:12 1:10:56 0:09:44
15Kms 110 Senior Masculí 538 MORALES PLANELL SERGI 1:01:57 1:11:41 0:09:44
15Kms 111 Veterà Masculí 437 NAVARRO VEGAS CARLOS 1:06:21 1:16:06 0:09:45
15Kms 112 Senior Masculí 783 PIELLA SERRAT MARC 1:01:53 1:11:38 0:09:45
15Kms 113 Veterà Masculí 483 RAMIREZ CRESPIN AGUS 1:02:08 1:11:53 0:09:45
28Kms 57 Veterà Femení 246 VIDAL FEDERICO TERE 2:15:18 2:25:03 0:09:45
28Kms 58 Veterà Masculí 143 PALOMAR MATALLANA PEDRO 2:05:43 2:15:29 0:09:46
28Kms 59 Veterà Masculí 168 MUSSULL SAGÁSTEGUI QUIM 2:04:44 2:14:30 0:09:46
15Kms 114 Senior Femení 402 ROSET ARIZA LAURA 1:06:27 1:16:14 0:09:47
15Kms 115 Veterà Masculí 739 NOGUERAS ALEMANY FERRAN NOGUERAS ALEMANY 1:14:28 1:24:16 0:09:48
15Kms 116 Senior Masculí 714 SANS GÓRRIZ AGUSTÍ 1:00:57 1:10:45 0:09:48
28Kms 60 Senior Masculí 83 OLIVE SALA ALEIX 2:14:59 2:24:47 0:09:48
15Kms 117 Màster Masculí 573 VIñALS VIñALS JOAN 1:01:46 1:11:36 0:09:50
15Kms 118 Senior Femení 556 RUIZ BLANCO YESSICA 1:15:16 1:25:07 0:09:51
28Kms 61 Senior Masculí 104 ROMERO CELDA LUIS MIGUEL 2:10:51 2:20:42 0:09:51
15Kms 119 Màster Masculí 644 FUERTES GASULL SERGI 1:01:42 1:11:34 0:09:52
15Kms 120 Màster Masculí 564 MORé BESA PEP 1:01:56 1:11:51 0:09:55
15Kms 121 Màster Masculí 693 PERERA MACHIO RAFAEL 1:03:18 1:13:13 0:09:55
15Kms 122 Màster Masculí 694 SANCHEZ GARCIA JOSE 1:03:14 1:13:09 0:09:55
28Kms 62 Senior Masculí 56 MATOSES FREIXES PAU 2:17:38 2:27:34 0:09:56
28Kms 63 Veterà Masculí 224 RUIZ MASACHS ALEX 2:11:08 2:21:05 0:09:57
15Kms 123 Senior Masculí 820 SOLEY CASTELLS ALBERT 1:02:35 1:12:33 0:09:58
28Kms 64 Veterà Masculí 164 HOMAR VALVERDE ORIOL 2:08:44 2:18:42 0:09:58
15Kms 124 Senior Femení 748 SALAS SERRA LAURA 1:02:37 1:12:36 0:09:59
15Kms 125 Veterà Masculí 488 VERDUGO MARTíNEZ SERGI 1:03:21 1:13:21 0:10:00
28Kms 65 Veterà Masculí 39 CHACÓN FERNÁNDEZ SALVADOR 2:15:34 2:25:34 0:10:00
15Kms 126 Júnior Masculí 501 ABAJO CASADO RICARD 1:03:03 1:13:04 0:10:01
15Kms 127 Senior Masculí 535 NIEVAS MARTINEZ JOSE 1:03:25 1:13:27 0:10:02
15Kms 128 Màster Masculí 445 BALLESTA BALLESTA JOSE ANTONIO 1:03:22 1:13:25 0:10:03
15Kms 129 Màster Masculí 554 GUTIERREZ GARCIA JOSE MIGUEL 1:05:31 1:15:36 0:10:05
28Kms 66 Senior Masculí 206 CERDà NAVARRO EDUARD 2:15:39 2:25:44 0:10:05
15Kms 130 Senior Femení 692 SELVA LAIA 1:05:50 1:15:57 0:10:07
15Kms 131 Júnior Masculí 823 GONZALEZ VILA SERGI 1:06:09 1:16:18 0:10:09
15Kms 132 Màster Masculí 425 SALAS PALLICER TONI 1:02:39 1:12:49 0:10:10
28Kms 67 Veterà Masculí 127 PERBECH SANAGUSTÍN SERGIO 2:15:15 2:25:25 0:10:10
28Kms 68 Senior Masculí 110 CASTRILLO GóMEZ RAUL 2:08:16 2:18:26 0:10:10
28Kms 69 Senior Masculí 32 RIERA DURAN SERGI 2:15:09 2:25:19 0:10:10
15Kms 133 Senior Masculí 528 RODRIGUEZ RUIZ DANIEL 1:05:33 1:15:44 0:10:11
28Kms 70 Veterà Masculí 222 RUIZ PEREZ JOSE ANGEL 2:18:37 2:28:49 0:10:12
28Kms 71 Senior Masculí 28 PASTOR RAYA ALBERTO 2:09:19 2:19:32 0:10:13
28Kms 72 Veterà Masculí 108 CARO SERRA FRANCESC 2:17:26 2:27:40 0:10:14
28Kms 73 Màster Masculí 161 NOè FREIXAS ANTONIO 2:53:12 3:03:26 0:10:14
28Kms 74 Júnior Femení 248 FORNIERES RUIZ LAURA 2:17:41 2:27:56 0:10:15
28Kms 75 Senior Masculí 65 TORRES MARTIN DANI 2:18:30 2:28:46 0:10:16
28Kms 76 Senior Masculí 120 MARTINEZ FUENTES JOSE 2:18:27 2:28:45 0:10:18
28Kms 77 Veterà Masculí 188 JIMéNEZ BELTRáN BERNAT 2:17:35 2:27:53 0:10:18
15Kms 134 Màster Masculí 805 MERINO CARLES 1:06:29 1:16:48 0:10:19
28Kms 78 Senior Femení 47 HESKES MARLEEN 2:35:50 2:46:10 0:10:20
15Kms 135 Júnior Masculí 758 ARROSé MARTíNEZ XAVIER 1:02:34 1:12:55 0:10:21
15Kms 136 Senior Masculí 446 CARCASó I DíAZ JORDI 1:02:17 1:12:38 0:10:21
28Kms 79 Veterà Masculí 107 SOLà PUYAL CARLES 2:17:23 2:27:44 0:10:21
15Kms 137 Veterà Masculí 794 ESPUNY DANI 1:04:10 1:14:32 0:10:22
15Kms 138 Veterà Masculí 666 MILLAN RODRIGUEZ ROMAN 1:05:07 1:15:32 0:10:25
15Kms 139 Senior Masculí 603 MUGA XAVIER 1:06:26 1:16:53 0:10:27
15Kms 140 Senior Masculí 637 MASO FERRERES OSCAR 1:06:25 1:16:57 0:10:32
15Kms 141 Senior Masculí 575 PEREZ-MAñANET PRATS DANIEL 1:03:55 1:14:30 0:10:35
15Kms 142 Veterà Masculí 517 MILLET BALANZó EDUARD 1:04:00 1:14:35 0:10:35
15Kms 143 Màster Masculí 515 LEWIS GARY ANDREW 1:03:46 1:14:23 0:10:37
15Kms 144 Senior Masculí 526 CASANOVAS DURAN JORDI 1:04:51 1:15:30 0:10:39
15Kms 145 Veterà Masculí 434 DE VRIES MARCO 1:05:38 1:16:17 0:10:39
28Kms 80 Veterà Femení 183 NOE BOBA MARTA 2:28:23 2:39:02 0:10:39
15Kms 146 Màster Masculí 764 GIL PUIG ALBERT 1:14:06 1:24:46 0:10:40
28Kms 81 Senior Masculí 166 MARQUEZ CLEMENTE JUAN ANTONIO 2:40:27 2:51:07 0:10:40
15Kms 147 Veterà Femení 614 PASTOR MALTAS ANNA 1:05:17 1:15:59 0:10:42
28Kms 82 Veterà Masculí 144 DAUSSÀ PASTOR HECTOR 2:30:45 2:41:29 0:10:44
28Kms 83 Veterà Masculí 60 SANCHEZ MARIN TONI 2:08:49 2:19:34 0:10:45
15Kms 148 Veterà Masculí 802 ARGÜELLES LOPEZ DAVID 1:13:21 1:24:07 0:10:46
15Kms 149 Màster Masculí 815 RECHE VICENTE PERE 1:15:02 1:25:50 0:10:48
15Kms 150 Veterà Masculí 684 IBAñEZ ARANDA OSCAR 1:05:40 1:16:29 0:10:49
28Kms 84 Senior Femení 211 MENESES RIBAS GENCIANA 2:31:22 2:42:11 0:10:49
28Kms 85 Veterà Masculí 27 JULBE LAVADO MARC 2:20:09 2:30:58 0:10:49
15Kms 151 Senior Masculí 798 CARO PACO 1:05:19 1:16:09 0:10:50
15Kms 152 Veterà Masculí 403 MARTÍNEZ MARTÍNEZ TONI 1:12:52 1:23:44 0:10:52
15Kms 153 Veterà Masculí 467 PERDRIX FORTS MARC 1:13:39 1:24:31 0:10:52
15Kms 154 Senior Masculí 682 NOè BOBA ORIOL 1:13:16 1:24:10 0:10:54
28Kms 86 Júnior Masculí 86 MICHELET BALLESTÉ PABLO 2:13:22 2:24:16 0:10:54
28Kms 87 Senior Masculí 75 FRAU PONS LORENZO 2:16:41 2:27:35 0:10:54
28Kms 88 Senior Masculí 93 CRUZ ESTORCH JULI 2:19:52 2:30:49 0:10:57
15Kms 155 Veterà Masculí 705 ALONSO SOLé XAVIER 1:14:44 1:25:42 0:10:58
28Kms 89 Màster Femení 174 RUIZ POZA DOLO 2:39:42 2:50:41 0:10:59
15Kms 156 Veterà Masculí 415 TORRES MIGUEL 1:14:22 1:25:24 0:11:02
28Kms 90 Veterà Masculí 235 VIUDEZ CABALLERO ANTONIO 2:42:52 2:53:57 0:11:05
28Kms 91 Veterà Masculí 153 JUBANY GAROLERA JAUME 2:18:52 2:30:00 0:11:08
28Kms 92 Senior Masculí 129 SALOM TORRES CARLES 2:18:35 2:29:44 0:11:09
15Kms 157 Veterà Masculí 646 SUBIRANA BARGALLO FERRAN 1:16:01 1:27:15 0:11:14
28Kms 93 Veterà Masculí 122 MARTINEZ SIMON JAVI 2:16:12 2:27:26 0:11:14
28Kms 94 Senior Masculí 6 ÁLVAREZ GONZáLEZ PABLO 2:29:24 2:40:38 0:11:14
28Kms 95 Senior Masculí 242 SAGRISTà JUBANY ROGER 2:12:15 2:23:29 0:11:14
28Kms 96 Veterà Masculí 98 LLUNELL MARí RAMON 2:31:14 2:42:29 0:11:15
15Kms 158 Júnior Masculí 531 BURGUéS IBORA GUILLEM 1:12:55 1:24:12 0:11:17
15Kms 159 Júnior Femení 533 CASADO CORTES SARA 1:12:58 1:24:15 0:11:17
15Kms 160 Senior Masculí 797 FERNáNDEZ VEGA VíCTOR EUGENIO 1:16:38 1:27:56 0:11:18
15Kms 161 Veterà Masculí 552 PEREZ VEGA JAVIER 1:14:52 1:26:14 0:11:22
15Kms 162 Veterà Femení 550 ALONSO LACRUZ GEMMA 1:14:54 1:26:16 0:11:22
28Kms 97 Veterà Masculí 20 LARIOS SANZ IVAN 2:16:02 2:27:24 0:11:22
28Kms 98 Màster Femení 207 ALBERTUS RUIZ MARIA JOSE 2:35:10 2:46:32 0:11:22
28Kms 99 Senior Masculí 72 NOGUERAS LOZANO JORDI 2:32:42 2:44:04 0:11:22
28Kms 100 Senior Masculí 42 SARACIBAR MARTIN JESUS 2:45:37 2:57:00 0:11:23
28Kms 101 Senior Femení 90 CARRASCO PARELLADA GEMMA 2:29:50 2:41:13 0:11:23
15Kms 163 Veterà Masculí 557 CERVANTES MORALES JORDI 1:20:04 1:31:28 0:11:24
28Kms 102 Veterà Masculí 62 MARTA PALOMINO JOSE ANTONIO 2:44:21 2:55:47 0:11:26
15Kms 164 Senior Masculí 422 TAMARIT CLAPERS GERARD 1:14:26 1:25:53 0:11:27
28Kms 103 Màster Masculí 99 PEREZ MARTIN ALFREDO 2:31:16 2:42:43 0:11:27
28Kms 104 Veterà Masculí 138 LLIMONA BONFILL PEP 2:30:51 2:42:19 0:11:28
28Kms 105 Veterà Masculí 46 LOPEZ GONZALEZ CHEMA 2:33:10 2:44:39 0:11:29
28Kms 106 Veterà Femení 15 SEGURA ROMAN EVA 2:30:34 2:42:03 0:11:29
15Kms 165 Senior Femení 704 GóMEZ GáLVEZ SANDRA 1:14:41 1:26:11 0:11:30
28Kms 107 Senior Masculí 197 MIRALLES ROIG ENRIC 2:30:15 2:41:45 0:11:30
15Kms 166 Senior Femení 426 BOIX BUFIA CARLA 1:17:36 1:29:07 0:11:31
15Kms 167 Senior Femení 627 CARBó BAIDES LíDIA 1:14:59 1:26:30 0:11:31
15Kms 168 Senior Masculí 468 RUIZ MARTIN CRISTIAN 1:18:11 1:29:43 0:11:32
28Kms 108 Veterà Masculí 205 BERMEJO MIGUEL JAVIER 2:30:36 2:42:08 0:11:32
15Kms 169 Senior Masculí 621 OLIVé LLORENç 1:15:49 1:27:23 0:11:34
15Kms 170 Màster Masculí 816 MIRALLES I MARTIL ALBERT 1:15:46 1:27:21 0:11:35
28Kms 109 Veterà Femení 145 BAIZE FLORENCE 2:30:54 2:42:29 0:11:35
28Kms 110 Veterà Masculí 162 QUINTANA RODRIGUEZ FERNANDO 2:29:06 2:40:41 0:11:35
15Kms 171 Senior Masculí 757 MONFORT GIMENO ALEJANDRO 1:21:26 1:33:02 0:11:36
15Kms 172 Veterà Masculí 447 GIL NODAL ALEJANDRO 1:22:41 1:34:17 0:11:36
15Kms 173 Senior Masculí 756 TORRA PLA XAVIER 1:15:58 1:27:36 0:11:38
15Kms 174 Senior Femení 520 ADRASTE MAITE 1:18:10 1:29:50 0:11:40
28Kms 111 Senior Masculí 247 GONZÁLEZ-CONDE ÀVILA JOAN 2:19:58 2:31:38 0:11:40
15Kms 175 Júnior Masculí 421 MIRALLES I GIRONELLA GERARD 1:15:19 1:27:00 0:11:41
15Kms 176 Senior Masculí 774 LLAVES ALVAREZ OSCAR 1:21:28 1:33:09 0:11:41
28Kms 112 Veterà Masculí 95 CALVO PEREZ CARLOS 2:36:24 2:48:06 0:11:42
15Kms 177 Senior Femení 418 RABANETE PEREZ MARTA 1:16:03 1:27:46 0:11:43
28Kms 113 Màster Masculí 232 AMAT VILARO TONI 2:32:32 2:44:15 0:11:43
15Kms 178 Veterà Masculí 707 BERZAL TORRES AMADOR 1:15:04 1:26:48 0:11:44
15Kms 179 Senior Masculí 601 LLAó FERRANDO JOAN ISAAC 1:06:04 1:17:49 0:11:45
28Kms 114 Senior Masculí 96 PLANA JORDI 2:40:29 2:52:15 0:11:46
15Kms 180 Veterà Femení 565 SIRTOLI BARBARA 1:16:06 1:27:53 0:11:47
15Kms 181 Veterà Masculí 619 CABALLER FERRERES FRAN 1:23:46 1:35:33 0:11:47
15Kms 182 Veterà Femení 477 GARCIA ROMAN LLUISA 1:16:04 1:27:51 0:11:47
28Kms 115 Senior Masculí 116 EGEA MURCIA FERRAN 2:43:22 2:55:09 0:11:47
15Kms 183 Senior Masculí 681 LLUCH BELLALTA JOSEP MA 1:15:53 1:27:41 0:11:48
28Kms 116 Veterà Masculí 40 TORRES LOPEZ MARTIN 2:55:27 3:07:16 0:11:49
15Kms 184 Veterà Masculí 791 AGUDO BELMONTE ISAAC 1:20:31 1:32:21 0:11:50
15Kms 185 Senior Femení 675 OLLé VILANOVA JUDITH 1:21:17 1:33:07 0:11:50
15Kms 186 Màster Masculí 537 GELLA MOLLEDA ANTONI 1:21:13 1:33:04 0:11:51
28Kms 117 Màster Masculí 209 VALLE SOLTERO PATRIC 2:41:15 2:53:06 0:11:51
28Kms 118 Senior Masculí 80 REDONDO REHECHO JESUS 2:31:30 2:43:22 0:11:52
28Kms 119 Veterà Masculí 13 VIVES ARMENGOL JOAQUIM 2:35:57 2:47:49 0:11:52
15Kms 187 Veterà Masculí 700 MARTIN RODRIGUEZ DAVID 1:16:43 1:28:36 0:11:53
28Kms 120 Veterà Masculí 180 RODON I NAVARRO JOAN 2:41:46 2:53:39 0:11:53
28Kms 121 Senior Masculí 195 COBAS VáZQUEZ DANI 2:38:31 2:50:24 0:11:53
15Kms 188 Senior Femení 634 AMETLLER CABRé ANNA 1:17:46 1:29:40 0:11:54
15Kms 189 Veterà Masculí 651 GIL SERRA CESAR 1:17:21 1:29:15 0:11:54
15Kms 190 Senior Masculí 532 RUA SÀEZ VICTOR 1:13:46 1:25:40 0:11:54
15Kms 191 Veterà Masculí 579 MELIáN QLONSO JOHNNY 1:15:13 1:27:07 0:11:54
28Kms 122 Veterà Masculí 106 ALVAREZ GAZQUEZ ANGEL 2:39:11 2:51:05 0:11:54
15Kms 192 Senior Masculí 485 BRIZ AGUILAR EDUARD 1:15:37 1:27:32 0:11:55
15Kms 193 Senior Masculí 658 SANTAMARIA GAMEZ SERGI 1:17:22 1:29:17 0:11:55
28Kms 123 Veterà Masculí 212 TOSTADO GARRUDO ANGEL 2:35:07 2:47:03 0:11:56
15Kms 194 Veterà Masculí 715 GALISTEO DEL RIO JAVIER 1:17:50 1:29:47 0:11:57
15Kms 195 Senior Masculí 591 HERRERO MARTIN ALBERTO 1:18:14 1:30:11 0:11:57
28Kms 124 Màster Masculí 186 CERVERA CASAPONSA JORDI 2:40:16 2:52:13 0:11:57
15Kms 196 Veterà Masculí 529 RUGAMA ESPASA OSCAR 1:20:59 1:32:57 0:11:58
15Kms 197 Veterà Femení 536 OJEDA ADELA 1:16:13 1:28:11 0:11:58
15Kms 198 Veterà Femení 811 PALAU BALLETBO AGATA 1:17:55 1:29:53 0:11:58
28Kms 125 Veterà Masculí 88 LACIANA SIMARRO DAVID 2:33:28 2:45:26 0:11:58
15Kms 199 Senior Femení 577 BRUGUERA ÀLVAREZ SARA 1:21:35 1:33:34 0:11:59
15Kms 200 Veterà Femení 522 SOLER I BENET ROSER 1:24:09 1:36:08 0:11:59
15Kms 201 Senior Masculí 509 ORIOL SALICRU QUIM 1:17:14 1:29:13 0:11:59
15Kms 202 Senior Masculí 580 POUSACOMA GREGORIO TONI 1:19:15 1:31:15 0:12:00
15Kms 203 Senior Femení 590 ORTIZ NOE 1:19:25 1:31:25 0:12:00
28Kms 126 Veterà Masculí 85 CUSí PUJOL JORDI 2:21:11 2:33:11 0:12:00
28Kms 127 Senior Masculí 239 MONMANY PULIDO RUBEN 2:31:52 2:43:52 0:12:00
15Kms 204 Senior Masculí 464 MAILLO JAVI 1:23:01 1:35:02 0:12:01
28Kms 128 Senior Masculí 169 MORENO OLMOS JAVIER 2:31:05 2:43:07 0:12:02
28Kms 129 Senior Masculí 146 NIERGA MORAGAS DAVID 2:31:34 2:43:36 0:12:02
15Kms 205 Senior Femení 598 CLAVELL FONT ARANTXA 1:25:23 1:37:26 0:12:03
15Kms 206 Veterà Masculí 406 BINEFA MACIA JORDI 1:20:10 1:32:13 0:12:03
28Kms 130 Veterà Masculí 29 RAFANELL VILA SANTI 2:42:21 2:54:25 0:12:04
15Kms 207 Màster Femení 505 SEGURA ROMERO MONTSE 1:22:39 1:34:44 0:12:05
28Kms 131 Veterà Masculí 118 BLAS BOCIGAS JAVIER 2:43:32 2:55:37 0:12:05
15Kms 208 Veterà Masculí 511 LIZ REY DANIEL 1:16:44 1:28:50 0:12:06
15Kms 209 Veterà Masculí 439 ROMERO PEREZ SERGI 1:18:03 1:30:09 0:12:06
28Kms 132 Veterà Masculí 130 VALLE CRIADO RICARDO 2:34:05 2:46:12 0:12:07
28Kms 133 Veterà Masculí 126 DE LA HOZ GONZáLEZ QUIQUE 2:31:10 2:43:18 0:12:08
28Kms 134 Màster Masculí 57 GRAU GALLEGO OSCAR 2:39:46 2:51:55 0:12:09
15Kms 210 Màster Masculí 781 PARDO I ESTADELLA DAVID 1:12:53 1:25:03 0:12:10
15Kms 211 Senior Masculí 687 FONT RITORT SERGI 1:16:45 1:28:55 0:12:10
28Kms 135 Màster Masculí 79 ROMERO BARRERA ANDRéS 2:53:02 3:05:12 0:12:10
15Kms 212 Veterà Masculí 518 HERVAS GINER ALEXIS 1:16:15 1:28:26 0:12:11
28Kms 136 Senior Masculí 59 RAVETLLAT GARCIA ROGER 2:32:59 2:45:10 0:12:11
28Kms 137 Veterà Masculí 179 PORTA CARLOS 2:30:49 2:43:01 0:12:12
15Kms 213 Màster Masculí 490 ROSELL FERRER MIQUEL 1:38:06 1:50:20 0:12:14
15Kms 214 Veterà Masculí 463 AYALA VERDU DANIEL 1:23:51 1:36:05 0:12:14
15Kms 215 Veterà Masculí 608 ORTIZ MUñOZ JOSE MANUEL 1:18:41 1:30:55 0:12:14
15Kms 216 Senior Femení 663 VALLVé I DIAZ CRISTINA 1:21:15 1:33:29 0:12:14
28Kms 138 Senior Masculí 102 PLANA CAMPOS JORDI 2:31:02 2:43:16 0:12:14
28Kms 139 Màster Masculí 26 PAVON MUÑIZ FRANCESC XAVIER 2:44:04 2:56:18 0:12:14
28Kms 140 Màster Masculí 89 PEREZ MARIN JOSEP 2:33:37 2:45:51 0:12:14
15Kms 217 Veterà Masculí 725 SOGUES CABRERA PEP 1:21:06 1:33:21 0:12:15
15Kms 218 Senior Masculí 717 OLMEDO DÍAZ FERNANDO 1:18:29 1:30:44 0:12:15
28Kms 141 Senior Masculí 41 SAMSÓ BOSCH XAVIER 2:33:02 2:45:17 0:12:15
15Kms 219 Veterà Masculí 632 GABAS GALIANO JOAN MANEL 1:18:12 1:30:28 0:12:16
15Kms 220 Veterà Masculí 674 LOIRE FERRAN TONI 1:14:40 1:26:57 0:12:17
15Kms 221 Júnior Femení 766 FERREIRO BACH ANNA 1:22:54 1:35:12 0:12:18
15Kms 222 Senior Masculí 423 MONTERO ACOSTA MANUEL 1:24:55 1:37:14 0:12:19
15Kms 223 Senior Femení 600 FUENTES TEJEDA SUELY 1:20:34 1:32:53 0:12:19
28Kms 142 Senior Masculí 1 ORTEGA JIMéNEZ XAVI 2:31:28 2:43:47 0:12:19
15Kms 224 Veterà Masculí 647 NEVADO CERDEIRA MIGUEL 1:19:44 1:32:04 0:12:20
15Kms 225 Màster Femení 685 ROSELLó VIDAL CARME 1:22:59 1:35:19 0:12:20
15Kms 226 Senior Masculí 722 RUIZ CARRASCO DEAN 1:18:28 1:30:48 0:12:20
15Kms 227 Senior Femení 640 ORIOL MIREIA 1:18:17 1:30:38 0:12:21
28Kms 143 Veterà Masculí 103 WEBB WEBB PATRICK 2:41:20 2:53:41 0:12:21
28Kms 144 Senior Femení 10 OLID ELISABETH 2:39:22 2:51:43 0:12:21
28Kms 145 Senior Masculí 194 SANTAMARIA JUNQUERAS JORGE 2:53:04 3:05:25 0:12:21
15Kms 228 Senior Masculí 683 CABRERA OLIVENCIA GERMáN 1:16:10 1:28:32 0:12:22
15Kms 229 Màster Femení 484 PARERA SALA IMMA 1:18:31 1:30:53 0:12:22
15Kms 230 Màster Masculí 504 ARNEDO VERA JULIAN 1:22:37 1:35:00 0:12:23
28Kms 146 Senior Masculí 240 FITE DALET ORIOL 2:32:13 2:44:36 0:12:23
28Kms 147 Senior Masculí 67 ESPINOSA BERNIS DíDAC 2:52:53 3:05:17 0:12:24
15Kms 231 Veterà Masculí 667 TORRALBA CAMPOS RAFAEL 1:22:43 1:35:08 0:12:25
15Kms 232 Veterà Femení 546 MIRON HERRUZO YOLANDA 1:18:40 1:31:06 0:12:26
28Kms 148 Senior Femení 94 ARELLANO TRESSERRAS YOLANDA 2:50:58 3:03:24 0:12:26
15Kms 233 Veterà Femení 481 SALA PALLAROLES MONTSE 1:21:04 1:33:31 0:12:27
28Kms 149 Senior Masculí 73 RODRIGUEZ CORTES SAMUEL 2:50:54 3:03:21 0:12:27
15Kms 234 Màster Masculí 514 GASULL ALMENDARIZ JOAN 1:22:55 1:35:24 0:12:29
28Kms 150 Senior Femení 200 SEGURA BERENGUEL CARME 2:56:36 3:09:05 0:12:29
15Kms 235 Senior Femení 487 REIG PAREJA MERCè 1:18:20 1:30:50 0:12:30
15Kms 236 Senior Masculí 571 RUIZ DOMINGUEZ JOSE LUIS 1:18:44 1:31:14 0:12:30
15Kms 237 Senior Masculí 555 MARTíNEZ VALENZUELA JUANJO 1:26:50 1:39:22 0:12:32
28Kms 151 Màster Masculí 121 VIVES MELENDEZ SERGI 2:32:00 2:44:32 0:12:32
15Kms 238 Veterà Femení 572 FONT GRANJE LYDIA 1:18:37 1:31:10 0:12:33
28Kms 152 Veterà Masculí 231 AGUER IBARZABAL IVAN 2:46:45 2:59:18 0:12:33
28Kms 153 Senior Masculí 33 CENDRóS CUETO ALEIX 2:48:29 3:01:04 0:12:35
28Kms 154 Senior Masculí 58 ROMERO FERNáNDEZ DANIEL 2:56:38 3:09:13 0:12:35
15Kms 239 Veterà Masculí 475 BARRIO ARGENTTI MARIO 1:23:09 1:35:45 0:12:36
15Kms 240 Veterà Masculí 474 RODON NAVARRO TERESA 1:23:06 1:35:43 0:12:37
15Kms 241 Senior Femení 405 BERRUEZO PAREJAS ANNA 1:27:12 1:39:50 0:12:38
15Kms 242 Senior Masculí 597 CERDà EMBUENA IGNASI 1:25:31 1:38:11 0:12:40
15Kms 243 Senior Masculí 404 CASANOVAS MUñOZ JORDI 1:27:10 1:39:51 0:12:41
15Kms 244 Veterà Masculí 689 ESTRADA LLEIXÀ ROBERT 1:31:48 1:44:31 0:12:43
28Kms 155 Senior Femení 81 NOGUERA MAS ANA 2:47:33 3:00:16 0:12:43
28Kms 156 Veterà Masculí 119 TABUENCA VELASCO ANGEL 2:32:48 2:45:35 0:12:47
28Kms 157 Màster Masculí 214 BELLET SERRA ROBERT 2:47:38 3:00:26 0:12:48
15Kms 245 Senior Femení 465 ROMáN VALHONDO ANDREA 1:25:19 1:38:08 0:12:49
15Kms 246 Veterà Masculí 496 SALMORAL AGUILAR PEDRO 1:17:16 1:30:05 0:12:49
15Kms 247 Senior Masculí 776 GARCIA GUIRAO DANIEL 1:19:06 1:31:56 0:12:50
15Kms 248 Senior Masculí 639 SUáREZ TAMARGO NORMAN 1:19:54 1:32:44 0:12:50
15Kms 249 Veterà Femení 787 VALLES CRIS 1:27:14 1:40:05 0:12:51
15Kms 250 Senior Masculí 672 GOMEZ SANCHEZ RAUL 1:21:23 1:34:14 0:12:51
28Kms 158 Senior Masculí 184 FABREGAT ROSSELL ANDREU 2:54:34 3:07:25 0:12:51
15Kms 251 Senior Femení 703 BOLZONI GUZMAN REBECA 1:27:18 1:40:10 0:12:52
15Kms 252 Senior Masculí 645 FERNANDEZ DIEGO 1:19:57 1:32:49 0:12:52
15Kms 253 Màster Femení 800 SOLER SANTíAS BEATRIZ 1:27:15 1:40:08 0:12:53
15Kms 254 Veterà Masculí 542 DURáN I GRAMUNT JAUME 1:27:08 1:40:01 0:12:53
15Kms 255 Senior Femení 763 GALEOTE LóPEZ ROSER 1:21:22 1:34:16 0:12:54
28Kms 159 Veterà Masculí 64 LARROSA LOPEZ ANTONIO 2:31:36 2:44:30 0:12:54
15Kms 256 Senior Femení 549 JULIAN RODRIGUEZ OLGA 1:27:30 1:40:26 0:12:56
28Kms 160 Veterà Femení 149 FLAMME PIERA GEORGINA 3:10:27 3:23:23 0:12:56
15Kms 257 Senior Femení 466 PLA FALCO YURI 1:25:17 1:38:14 0:12:57
28Kms 161 Veterà Femení 148 PONCAR JULIA 3:10:30 3:23:28 0:12:58
15Kms 258 Senior Masculí 458 LOPEZ PAREDES MARCOS 1:27:25 1:40:24 0:12:59
15Kms 259 Senior Femení 706 QUIROS MAYA MAIKA 1:27:23 1:40:22 0:12:59
15Kms 260 Senior Masculí 547 SALETA PEREJOAN GUILLEM 1:15:48 1:28:48 0:13:00
28Kms 162 Veterà Masculí 150 TWOSE BARNOSELL SANTIAGO 3:10:21 3:23:21 0:13:00
28Kms 163 Veterà Femení 4 SICRA HERO MERCè 2:39:55 2:52:56 0:13:01
15Kms 261 Veterà Femení 799 SOLER SANTIAS BLANCA 1:26:46 1:39:48 0:13:02
28Kms 164 Senior Masculí 234 GOMEZ MARTINEZ CARLOS 2:31:26 2:44:28 0:13:02
28Kms 165 Veterà Masculí 176 DOMíNGUEZ MEDINA FRANCISCO JOSé 3:04:36 3:17:38 0:13:02
28Kms 166 Veterà Masculí 151 KUMAR KISHORE 2:39:51 2:52:54 0:13:03
15Kms 262 Senior Masculí 503 ISIDRO SAN NICOLáS ABEL 1:26:09 1:39:14 0:13:05
15Kms 263 Màster Masculí 669 MILLAN SANTOS JESUS 1:25:26 1:38:33 0:13:07
28Kms 167 Veterà Masculí 156 AMAT ROBERT 2:27:55 2:41:02 0:13:07
28Kms 168 Màster Masculí 71 NOGUERAS RIBALTA JORDI 3:01:30 3:14:38 0:13:08
28Kms 169 Màster Masculí 215 MARQUEZ BLANCH DIEGO 2:39:40 2:52:50 0:13:10
15Kms 264 Veterà Masculí 510 MINGOTE SANCHEZ SANTIAGO 1:23:17 1:36:28 0:13:11
15Kms 265 Màster Masculí 668 TERRER NADAL JOSEP MARIA 1:25:28 1:38:40 0:13:12
15Kms 266 Senior Masculí 498 SALCEDO LAMBEA IGNACIO 1:26:13 1:39:25 0:13:12
15Kms 267 Veterà Masculí 578 RODRIGO RODON MARC 1:13:13 1:26:25 0:13:12
15Kms 268 Senior Masculí 457 DOMINGUEZ GODOY JAVI 1:27:26 1:40:39 0:13:13
28Kms 170 Veterà Femení 109 GARRIDO MARTÍNEZ ANA 3:01:27 3:14:40 0:13:13
28Kms 171 Senior Masculí 43 JUNCOSA RIALP JORDI 2:39:57 2:53:11 0:13:14
28Kms 172 Senior Masculí 132 NAVARRO SIRERA SANTI 2:51:51 3:05:06 0:13:15
15Kms 269 Veterà Masculí 588 RIOS MONTERO JOSE 1:13:12 1:26:31 0:13:19
15Kms 270 Veterà Masculí 558 DEL AMO SANTíN OSCAR 1:25:06 1:38:25 0:13:19
15Kms 271 Veterà Masculí 648 ORIOL CARRERAS JORDI 1:30:10 1:43:30 0:13:20
15Kms 272 Senior Femení 788 SLABOGORSKI MARIANA 1:26:25 1:39:46 0:13:21
28Kms 173 Veterà Masculí 220 GONZALEZ MEJIAS MIGUEL ANGEL 2:47:41 3:01:02 0:13:21
28Kms 174 Màster Masculí 11 PLANELLES PALMERO JOSEP 3:02:35 3:15:56 0:13:21
15Kms 273 Senior Masculí 728 PERULERO JORDI 1:19:13 1:32:35 0:13:22
15Kms 274 Veterà Masculí 593 NADELA MARCELO 1:21:14 1:34:39 0:13:25
15Kms 275 Veterà Masculí 545 ARIAS CUCHI CARLOS 1:25:25 1:38:51 0:13:26
28Kms 175 Senior Femení 37 GóMEZ PALLARéS MARTA 2:57:16 3:10:43 0:13:27
28Kms 176 Senior Masculí 8 TEIXIDO NAVARRO EDUARD 2:43:24 2:56:51 0:13:27
28Kms 177 Veterà Masculí 9 TEIXIDO NAVARRO MANEL 2:43:23 2:56:57 0:13:34
15Kms 276 Senior Femení 611 MORERA RODRIGUEZ ADELA 1:25:30 1:39:05 0:13:35
28Kms 178 Màster Masculí 163 ARQUE . MARC 3:00:58 3:14:35 0:13:37
28Kms 179 Màster Femení 202 PEREZ SEGURA ANA 2:57:48 3:11:33 0:13:45
15Kms 277 Màster Masculí 438 VALERO IZQUIERDO ANDREU 1:19:41 1:33:27 0:13:46
28Kms 180 Veterà Masculí 34 DE VIGURI LóPEZ DAVID 2:56:28 3:10:16 0:13:48
15Kms 278 Senior Masculí 543 PEREZ CABALLERO RAFA 1:18:46 1:32:37 0:13:51
15Kms 279 Senior Femení 541 LLORIA LóPEZ DAYANA 1:26:42 1:40:34 0:13:52
28Kms 181 Màster Masculí 22 PEREZ GARCIA ANTONIO 2:58:49 3:12:41 0:13:52
15Kms 280 Màster Masculí 585 LLUSIA REBOUL ALBERTO 1:31:44 1:45:40 0:13:56
28Kms 182 Veterà Femení 182 SALVAT JOFRESA MARIA 2:57:19 3:11:21 0:14:02
15Kms 281 Veterà Femení 567 MORENO HERNANDEZ ISABEL 1:30:30 1:44:40 0:14:10
28Kms 183 Veterà Femení 175 MARTINEZ RODRIGUEZ ELISA 3:05:12 3:19:23 0:14:11
28Kms 184 Senior Masculí 38 SOLANA SáNCHEZ JAVIER 2:45:53 3:00:07 0:14:14
15Kms 282 Veterà Masculí 769 CRUELLS VILAR JORDI 1:17:01 1:31:23 0:14:22
15Kms 283 Senior Femení 495 ROSADO GALLEGO SANDRA 1:31:39 1:46:05 0:14:26
15Kms 284 Veterà Masculí 755 MORENO ORTIZ FRANCISCO JAVIER 1:25:11 1:39:38 0:14:27
15Kms 285 Veterà Masculí 486 BAYES IGLESIAS CARLES 1:30:52 1:45:28 0:14:36
15Kms 286 Senior Femení 413 ROCA VILASECA AGNèS 1:34:48 1:49:31 0:14:43
28Kms 185 Veterà Masculí 189 CARMONA GALINDO TONI 2:15:06 2:29:50 0:14:44
15Kms 287 Veterà Masculí 744 PERICAS LINARES MARC 1:29:58 1:44:54 0:14:56
15Kms 288 Senior Femení 595 DEBAT BATLLE INGRID 1:26:47 1:41:45 0:14:58
15Kms 289 Veterà Femení 712 QUEROL POCURULL NúRIA 1:34:58 1:49:56 0:14:58
15Kms 290 Veterà Femení 653 ERCOLINI NATALIA 1:32:49 1:47:52 0:15:03
15Kms 291 Veterà Masculí 652 ROVIRA RAOUL NORBERT 1:32:53 1:47:57 0:15:04
28Kms 186 Màster Femení 208 PEETERS BARBARA 2:59:18 3:14:26 0:15:08
28Kms 187 Senior Masculí 112 DE LA VEGA ARúS JORDI 3:10:25 3:25:34 0:15:09
15Kms 292 Senior Femení 582 FABREGAT ARTERO EVA 1:32:13 1:47:23 0:15:10
28Kms 188 Senior Masculí 105 BAIGET MORENO ALEX 2:46:53 3:02:11 0:15:18
28Kms 189 Senior Masculí 3 GARCÍA QUIRÓS JAVI 2:57:51 3:13:12 0:15:21
15Kms 293 Màster Masculí 676 RUIZ CAMPOS JUAN JOSE 1:32:24 1:47:49 0:15:25
15Kms 294 Senior Femení 491 ROSELL MONTSE 1:38:11 1:53:53 0:15:42
28Kms 190 Senior Masculí 155 TAMAJON JOSE 3:10:33 3:26:28 0:15:55
28Kms 191 Senior Masculí 157 TAMAJON VELASCO IVAN 3:10:31 3:26:31 0:16:00
15Kms 295 Senior Masculí 432 MASó I FàBREGAS XAVIER 1:34:36 1:50:37 0:16:01
15Kms 296 Senior Masculí 737 RAIMUNDI MANEL 0:59:48 1:17:02 0:17:14
15Kms 297 Veterà Masculí 479 BARBA MOYA FERRAN 1:37:14 1:54:32 0:17:18

El GMA s’addereix al manifest de la FEEC en defensa de les institucions catalanes

La Federació d’Entitats Excursionistes de Catalunya se suma a la defensa de les institucions catalanes davant de les actuacions que l’Estat ha dut a terme el matí d’aquest dimecres a diferents seus del Govern català.

La FEEC es posiciona un cop més a favor del dret a decidir i dels drets democràtics de Catalunya. Ho fem com a una federació històrica quasi centenària i amb unes arrels catalanistes i democràtiques.

Des de la Federació sumem esforços amb les altres federacions esportives catalanes i juntament amb la UFEC volem dir que: “Això no és un joc“.

El president de la UFEC, Gerard Esteva, ha convocat el món de l’esport català a mobilitzar-se a les concentracions oficials en defensa de les ‘nostres institucions i llibertats’.

Font:Federació d’Entitats Excursionistes de Catalunya

Volta al Cadí-Moixeró GMA

Divendres tarda, tothom puntual. Carreguem bosses i bicicletes sense cap imprevist. Arriben les samarretes pensades i dissenyades per l’ocasió, quines ganes teníem de posar-nos els càntirs!

Comença un viatge de dos dies on ens disposem a fer una ruta circular pel Cadí-Moixeró. Ens esperen uns 185km amb més de 3.000 metres de desnivell positiu, res que no puguem fer combinant pedals amb bones estones de no parar de riure.

La primera nit la passem a Guardiola de Berguedà, serà allà on iniciem l’aventura. A les 7 del matí ja estem despertes, algunes encara amb un ull tancat, d’altres amb el mallot posat i disposades a pujar ja a la bicicleta! Agafem forces, recollim bosses i seguint el timing establert gairebé al minut.

Per fi ja estem totes a sobre de les bicicletes, ens esperen 30 km de pujades, per escalfar les cames. Fem el Coll de Jou, de la Trapa, de Josa, pedalem per la falda del Pedraforca i unes carreteres precioses ens porten fins a Tuixent. Els paisatges, la temperatura i la companyia eren immillorables. Quin goig! Ja estem a punt d’arribar al nostre primer destí: la Seu d’Urgell. Allà ens relaxem, dinem, fins i tot, fem la migdiada al parc del Segre. Amb la digestió encara a mitges fem el segon tram del dia: la Seu – Bellver. Uns 30 km d’una carretera de doble sentit, amb un voral més que justet per la circulació de ciclistes, amb vehicles que circulen a alta velocitat i molts d’ells sense respectar la distància de seguretat establerta… quin patir! Un cop a Bellver ens relaxem, toca dutxa, riures i moment per compartir vivències.

Segon dia de l’aventura. Bellver es desperta ennuvolat. Esmorzem, ens tapem i omplim bidons. Aquesta etapa que ens espera és una meravella. Bellver-Guardiola de Berguedà. No només pel recorregut, la collada de Tosses i el coll de la Creueta, que no perdonen i les nostres cames comencen a estar cansades. Avui tenim un motiu més per pedalar amb forces: hem quedat a Alp amb dos amigues més que s’afegeixen a l’aventura. Ara som deu les noies que juntes estem camí de Guardiola. L’ambient és eufòria absoluta, la pujada no fa que deixem de gaudir. Una ruta altament recomanable, apte per qualsevol amant de la bicicleta. Després d’un matí fantàstic arriben al nostre destí. Hem pedalat gairebé sense adonar-nos més de 70km amb un desnivell positiu de 1.200m aproximadament. Moment d’aparcar les bicis, relaxar-nos i començar a pensar en la propera aventura amb el nostre crit de guerra...

“Amb un, amb un, amb un parell de càntirs!!”.

Nu